Laktator elektryczny EasyStart CANPOL

Kod produktu: 40758
Ocena: 0

Laktator elektryczny EasyStart skutecznie wspomaga i reguluje laktację. Chroni piersi przed zastojami mleka i ułatwia karmienie podczas nawałów pokarmu. Odwzorowuje naturalny dwufazowy rytm ssania dziecka. Pracuje bardzo cicho, pozwala zatem na pełny relaks w czasie odciągania pokarmu.

Producent: CANPOL
Cena: 646,18 zł 646.18
quantity szt.

Opis

Postać

Laktator elektryczny

Opakowanie

Panel sterowania, laktator z butelką wąskootworową 120 ml ze smoczkiem 3m+, zestaw do przechowywania pokarmu,( nakrętka i dysk uszczelniający), zasilacz sieciowy, woreczek do przechowywania laktatora, adaptor, pojemnik do przechowywania pokarmu, elementy zapasowe.

Działanie

Właściwości laktatora:

  • Posiada aż trzystopniową regulację rytmu ssania wzorowaną na naturalnym, dwufazowym rytmie ssania dziecka. Tryb rozruchu odwzorowuje szybkie ssanie dziecka stymulujące wypływ pokarmu z piersi (I faza ssania), tryb naturalny oraz mocny odzwierciedlają wolne i głębokie ssanie mleka (II faza ssania).
  • Trzystopniowa regulacja siły ssania pozwala na dostosowanie siły ssania do indywidualnych potrzeb mamy.
  • Miękka nakładka masująca stymuluje wypływ pokarmu z piersi.
  • Zasilanie bateryjne i sieciowe umożliwiają odciąganie pokarmu w dowolnym miejscu.
  • Kompatybilny z innymi akcesoriami Canpol babies do karmienia i przechowywania pokarmu.

Sposób użycia

Odłączyć od laktatora silikonową rurkę wraz ze złączem. Te elementy nie wymagają czyszczenia, ponieważ membrana zabezpiecza je przed kontaktem z pokarmem. Przed pierwszym użyciem, rozmontować następujące części laktatora: górną obudowę membrany, membranę, korpus laktatora z lejkiem, silikonową nakładkę masującą, osłonę lejka, zaworek silikonowy, butelkę, oraz adaptor do butelek.

Umyć je w gorącej wodzie z delikatnym środkiem myjącym, dokładnie wypłukać. Zdezynfekować przez umieszczenie we wrzącej wodzie przez ok. 5 minut. Dokładnie wysuszyć przed zmontowaniem i kolejnym użyciem. Zakrętkę, kapsel, dysk uszczelniający oraz pojemnik na pokarm z zakrętką umyć w ten sam sposób. Przed pierwszym i każdym kolejnym użyciem umyć smoczek ciepłą wodą i zdezynfekować go przez umieszczenie we wrzącej wodzie przez ok. 5 minut.

UWAGA! Nie myć silikonowej rurki i złącza, a w szczególności elementów elektrycznych. Przecierać wilgotną szmatką.

Upewnić się, że laktator został wcześniej umyty i zdezynfekowany. Umyć dokładnie ręce. Aby sprawdzić, czy kanały mleczne są drożne, uciśnij delikatnie brodawkę. Podłączyć laktator do zasilania. Nacisnąć przycisk on/off. Nad przyciskiem zapali się lampka informująca o tym, że laktator jest włączony. Przyłożyć laktator do piersi, tak by silikonowa wkładka masująca przylegała dokładnie, uniemożliwiając tym samym przepływ powietrza. Jeśli powstanie nieszczelność, skuteczność odciągania pokarmu może ulec znacznemu pogorszeniu. Zawsze trzymać butelkę w pozycji pionowej, tak aby pokarm mógł swobodnie spływać na dno. Laktator pozwala na dostosowanie rytmu i siły ssania do indywidualnych potrzeb każdej mamy. Nacisnąć przycisk „mode” regulujący tempo rytmu ssania i wybrać jeden z trzech trybów: express, natural, strong. Ustawić również preferowaną siłę ssania. Odciągać pokarm z jednej piersi do momentu, gdy poczuje się, że płynie on znacznie wolniej. Przystawić laktator do drugiej piersi, kontynuować odciąganie. Po zakończeniu odciągania pokarmu odkręcić butelkę od laktatora.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl