Lapis sztyft 1 szt.a 1g

Kod produktu: 31570
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Diabelski Kamyk do usuwania brodawek

Producent: GROUP
Cena: 16,97 zł 16.97
quantity szt.

Opis

Postać

Sztyft

Opakowanie

1 op. a 1g.

Skład

Azotan srebra 97 części. Azotan potasu 3 części.

Działanie

Lapis Diabelski kamyk to innowacyjny, bezpieczny i sprawdzony wyrób medyczny w postaci aktywnego sztyftu, który pomaga w usunięciu zmian skórnych w postaci brodawek wywołanych przez wirusy brodawek zwykłych (verrucae vulgares) oraz kłykcin kończystych (condylomata acuminata). Skuteczność wyrobu medycznego Lapis Diabelski kamyk, została potwierdzona przez lekarzy i zadowolonych pacjentów.

Wskazania

Preparat stosowany do usuwania zmian rozrostowych skóry o charakterze brodawek zwykłych.Produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego!

Sposób użycia

Przed nałożeniem produktu na zmieniony chorobowo obszar usunąć ochronną warstwę parafiny zanurzając koniec sztyftu w ciepłej wodzie o temp. 30-37°C przez 10-20 sekund. Zanurzyć w wodzie jedynie część sztyftu, którą szacunkowo zużyjemy.Następnie ostrożnie pocierać powierzchnię brodawki (kurzajki) sztyftem ruchami kołowymi przez kilka sekund. Naturalna wilgotność dotkniętego miejsca po kilku minutach rozpocznie reakcję z azotanem srebra, co przejawi się sczernieniem w miejscu aplikacji. Nie dopuścić do kontaktu ze zdrową skórą. Po 24 godzinach od aplikacji można przyśpieszyć gojenie poprzez usunięcie powstałej czarnej plamy np. przez oszlifowanie przy pomocy pumeksu. Zabieg powtarzamy, aż do całkowitego zniknięcia defektu skórnego kurzajki. Każdorazowo po aplikacji sztyft chronić przed wilgocią z powietrza przez możliwie szybkie założenie zatyczki ochronnej.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl