Lecytyna 1200mg kapsułki x 40 szt. NaturKaps

Kod produktu: 2610
Ocena: 0

Preparat na pamięć i koncentrację

Producent: HASCO LEK
Cena: 24,90 zł 24.90
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki

Dawka

1200 mg

Opakowanie

40 kapsułek

Skład

Lecytyna sojowa, żelatyna, gliceryna roślinna

Działanie

Lecytyna jest naturalną substancją fosfolipidową otrzymywaną z oleju sojowego. Stanowi niezbędny składnik prawidłowej komórki i bierze udział w różnych procesach przemiany materii w organizmie. Jej składniki wchodzą w skład błon komórkowych, m.in. neuronów i struktur wewnątrzkomórkowych. Lecytyna wpływa korzystnie na gospodarkę lipidową. Nienasycone kwasy tłuszczowe wchodzące w skład lecytyny sprzyjają normalizacji poziomu cholesterolu oraz trójglicerydów, przez co wpływają na stan naczyń krwionośnych. Lecytyna jest również źródłem choliny, będącej prekursorem neuroprzekaźnika acetylocholiny. Dzięki temu wpływa korzystnie na funkcjonowanie ośrodkowego układu nerwowego, zwłaszcza mózgu oraz na stan mięśni szkieletowych. Ze względu na wymienione wyżej właściwości lecytyna stanowi cenne uzupełnienie diety. Wpływa korzystnie na organizm, zwłaszcza w przypadku osłabienia koncentracji i pamięci, stanów napięcia nerwowego, zmęczenia i wyczerpania.

Wskazania

Jako uzupełnienie diety w: osłabieniu pamięci; osłabionej zdolności koncentracji; stanach napięcia nerwowego; stanach ogólnego wyczerpania; okresie rekonwalescencji.

Dawkowanie

1-2 kapsułki dziennie.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja 2 tygodniowa
Postać kapsułki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl