Libramed tabletki 138 szt.

Kod produktu: 28504
Ocena: 3.05746

Preparat w 100% ziołowy leczy nadwagę i otyłość, kontroluje poziom glukozy. Ma wysoki profil skuteczności i bezpieczeństwa potwierdzony dowodami klinicznymi.

Producent: ABOCA
Cena: 115,21 zł 115.21
quantity szt.

Opis

Postać

Tabletki

Opakowanie

Buteleczka 138 szt.

Skład

Opatentowany kompleks makrocząsteczek polisacharydowych (Policaptil Gel Retard®); aromaty pomarańczowe, jabłkowe i cytrynowe.

Działanie

Preparat w 100% naturalny, bezpieczny w stosowaniu o przyjemnym i łagodnym smaku. Działanie Libramidu opiera się na Policaptil Gel RetardR, opatentowanym kompleksie makrocząsteczek polisacharydowych, które dzięki synergicznemu działaniu swoich komponentów, posiadają silne właściwości żelujące. Policaptil tworzy w jelitach żel, który działa na węglowodany zmniejszając wchłaniane ilości i prędkość wchłaniania. Libramed kontroluje skoki glukozy po posiłku, sprawiając, że stężenie glukozy i insuliny we krwi staje się bardziej wyrównane, redukując w ten sposób gromadzenie się tłuszczu oraz kontroluje uczucie głodu. Dzięki temu mechanizmowi, działanie Libramed, w połączeniu ze zrównoważoną i regularną aktywnością fizyczną, wspomaga spadek wagi i zmniejszenie obwodu w talii.

Wskazania

Bezpieczny dla dzieci w wieku od 8 lat w przypadku nadwagi i otyłości. Dla dorosłych z nadwagą i otyłością oraz przy wysokich wartościach obwodu brzucha, także u osób z normalną wagą ciała.

Sposób użycia

Zalecane dawkowanie dla dorosłych i młodzież powyżej 12 roku życia: 3 tabletki przed dwoma głównymi posiłkami. Dzieci między 8 a 12 rokiem życia: 2 tabletki przed dwoma głównymi posiłkami. Zażyć zalecaną dawkę popijając dużą ilością wody i połykając po jednej tabletce na raz. Nie ssać i nie rozgryzać tabletki. Osoby mające problemy z połykaniem, mogą rozpuścić tabletki w letniej wodzie lub herbatkach ziołowych niesłodzonych, mieszając do ich całkowitego rozpuszczenia. Uzyskany napój należy spożyć w ciągu kilku minut, zanim zamieni się w żel.

Dane techniczne

Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać tabletki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl