Liść Rozmarynu zioła 50g

Kod produktu: 42206
Ocena: 0

Liście rozmarynu w postaci ziół do zaparzania, przeznaczone do przyrządzania naparu doustnego lub preparatu na skórę (do kąpieli, okłady). Są przydatne w niestrawności (doustnie) jak i przy schorzeniach reumatycznych i zaburzeniach krążenia odwodowego (na skórę).

 

 

Producent: FLOS
Cena: 3,51 zł 3.51
quantity szt.

Opis

Postać

Zioła do zaparzania

Opakowanie

50g

Skład

Rosmarini folium

Wskazania

Doustnie w niestrawności jako środek poprawiający wydzielanie i przepływ żółci. Na skórę do leczenia wspomagającego przy schorzeniach reumatycznych i zaburzeniach krążenia odwodowego.

Sposób użycia

Podanie doustne w postaci naparu:

1 łyżeczkę od herbaty liścia rozmarynu (ok. 2g) zalać 1 filiżanką wrzącej wody (150ml), naparzać pod przykryciem 10-15minut. Przecedzić. Pić po 1 filiżance ciepłego naparu 1-2 razy dziennie pomiędzy posiłkami.

Podanie na skórę (kąpiele, okłady) w postaci naparu:

Do okładów sporządzać napar z 1,5 łyżki stołowej liścia rozmarynu (ok. 6g) na 1 szklankę wrzącej wody (250ml). Do kąpieli używać napar sporządzony z 25g surowca (pół opakowania) na 5 litrów wrzącej wody.

Przechowywać

Przechowywać w zamkniętym opakowaniach, w temperaturze nie wyższej niż 25°C. Chronić od światła, wilgoci i wpływu obcych zapachów. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Ostrzeżenia

Jeśli objawy się nasilą lub nie ustąpią po 1 tygodniu stosowania produktu należy skontaktować się z lekarzem. Nie stosować w przypadku ciąży lub karmienia piersią oraz u dzieci.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl