Liveran completen kapsułki 30 szt.

Kod produktu: 34709
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Regeneruje wątrąbę po ciężkostrawnych posiłkach i używkach

Producent: HASCO LEK
Cena: 10,44 zł 10.44
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki miękkie

Opakowanie

1 op. 30 kapsułek

Skład

Olej sojowy, kapsułka żelatynowa (żelatyna, substancja wiążąca- glicerol, barwnik- tlenek żelaza brązowy), dwuwinian choliny, olej palmowy, wyciąg suchy z karczocha, wyciąg suchy z cytryńca chińskiego, substancja zagęszczająca- wosk żółty pszczeli, olej kokosowy częściowo uwodorniony, emulgator- lecytyna sojowa, wyciąg suchy z nasion ostropestu plamistego, chlorowodorek tiaminy (witamina B1), ryboflawina (witaminia B2).

Dzienna porcja 1-2 kapsułka zawiera: witamina B1 1-2mg (91-182%*); witamina B2 1-2mg (71-142%*); cholina 82,5-165mg; wyciąg z owoców cytryńca chińskiego 40-80 mg; wyciąg z karczocha 75-150mg; wyciąg z nasion ostropestu plamistego 6,3-12,6mg w tym sylimaryna 5-10mg *ZDS - Zalecane Dzienne Spożycie.

Działanie

Liveran Complete jest połączeniem choliny i składników roślinnych, które kompleksowo wspierają wątrobę. Polecane osobom nadużywających używek oraz spożywającym ciężkostrawne pokarmy. Składniki preparatu przyczyniają się do ochrony wątroby (ostropest, cytryniec), wspierają wątrobę w detoksykacji i wspomagają trawienie (karczoch, ostropest), wspomagają utrzymanie we krwi prawidłowego poziomu lipidów, do których zaliczamy m. in. CHOLESTEROL i triglicerydy (karczoch), przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu tłuszczów (cholina), dodatkowo zawiera witaminę B1 i B2. Cholina pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby i przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu tłuszczów. Wyciąg z karczocha pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby i wpiera detoksykację. Wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu lipidów we krwi. Ponadto przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego, sprzyja wydzielaniu soków trawiennych i wspomaga trawienie. Wyciąg z ostropestu zawierający sylimarynę oraz wyciąg z cytryńca chińskiego wspomagają prawidłowe funkcjonowanie wątroby i przyczyniają się do ochrony wątroby przed działaniem czynników szkodliwych m. in. nieprawidłowa dieta, używki, leki. Ostropestwspiera oczyszczanie organizmu i wspomaga wątrobę w detoksykacji, wspiera także trawienie tłustych i ciężkostrawnych pokarmów. Witamina B1 i B2 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, ponadto witamina B2 pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym

Wskazania

Dla spożywających ciężkostrawne, tłuste i obfite posiłki, pożywających posiłki w pośpiechu i nieregularnie, których wątroba narażona jest na działanie czynników szkodliwych (m. in. używki, leki).

Sposób użycia

Po posiłku 1-2 kapsułek dziennie.

Przeciwwszkazania:

Niedrożność dróg żółciowych, nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać kapsułki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl