LoGGic60 kapsułki x 20 szt.

Kod produktu: 36518
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Probiotyk skracający przebieg biegunki

Producent: PHARMABEST
Cena: 21,90 zł 21.90
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki

Opakowanie

1 op. 20 kapsułek

Skład

maltodekstryna, liofilizat bakterii kwasu mlekowego: Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) - wytworzono z udziałem kazeiny z mleka; substancja przeciwzbrylająca - mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; składniki otoczki kapsułki: żelatyna, barwnik - dwutlenek tytanu.

Zawartość bakterii kwasu mlekowego w 1 kapsułce: Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) 6 miliardów (6 x 109 jtk.). Produkt bezglutenowy, bez laktozy.

Działanie

Kapsułka zawiera 6 miliardów (6 x 109) jednostek tworzących kolonie (jtk.) szczepu probiotycznego Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103). Kapsułka LoGGic60 ma kształt zaokrąglonego na końcach walca, koloru białego.Przeznaczony do suplementacji diety niemowląt, dzieci i osób dorosłych po antybiotykoterapii, w trakcie i po biegunce.

Wskazania

W trakcie i po antybiotykoterapii, łagodzenie przebiegu biegunki, poprawa pracy i czynności jelit, alergie pokarmowe. Dla niemowląt, dzieci oraz dorosłych.

Sposób użycia

Dla niemowląt i dzieci poniżej 3 lat: kapsułkę należy otworzyć, a jej zawartość rozpuścić w letnim płynie i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. U dzieci powyżej 3 lat i osób dorosłych: kapsułkę należy połknąć i popić letnim płynem; kapsułkę można także otworzyć, a jej zawartość spożyć bezpośrednio lub po rozpuszczeniu w letnim płynie

Przeciwwskazania

U niemowląt i dzieci poniżej 3 lat suplement należy stosować po konsultacji ze specjalistą. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl