Lyprinol kapsułki elastyczne 60szt

Kod produktu: 22627
Ocena: 5

Preparat wspomaga proces leczenia w przewlekłych chorobach narządu ruchu. Zawiera unikalną kombinację różnych grup lipidowych, estrów steroli, kwasów tłuszczowych nasyconych i nienasyconych.

Pomaga wrócić do sprawności fizycznej, poprawia jakość i komfort życia.

Producent: PHARMALINK
Cena: 115,60 zł 115.60
quantity szt.

Opis

Producent

PHARMALINK INTERNATIONAL GMBH

Postać

Kapsułki elastyczne

Dawka

1 kapsułka 150mg frakcji lipidowej, w której 50 mg stanowi kompleks lipidowy PCSO-524 z Perna canaliculus

Opakowanie

60 kaps

Skład

Oliwa z oliwek, żelatyna, stabilizowany ekstrakt lipidowy z nowozelandzkiego małża zielonego, substancje utrzymujące wilgotność (gliceryna, sorbitol), przeciwutleniacz (Alfa-tokoferol), osłonka kapsułki zawiera żelatynę wołową. 1 kapsułka zawiera 50 mg stabilizowanego ekstraktu lipidowego z nowozelandzkiego małża zielonego.

Działanie

Lyprinol to nowoczesny przeciwzapalny dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego o działaniu wspomagającym w przebiegu schorzeń narządu ruchu, takich jak reumatoidalne zapalenie stawów i choroba zwyrodnieniowa stawów. Lyprinol jest naturalnym preparatem przeciwzapalnym zawierającym unikalny Morski Kompleks Lipidowy (PSCO-524) oraz kombinację estrów steroli i kwasów tłuszczowych wielonienasyconych. Uzyskiwany jest na drodze ekstrakcji i stabilizacji z nowozelandzkiego małża zielonego Perna canaliculus za pomocą opatentowanego procesu. Aktywność produktu obejmuje, reumatoidalne zapalenie stawów, chorobę zwyrodnieniowa stawów.

Wskazania

Badania przeprowadzone z udziałem preparatu Lyprinol wykazały, że jest on odpowiedni do stosowania jako uzupełnienie diety w chorobach zapalnych stawów.

Wskazany jest dla pacjentów z przewlekłymi stanami zapalnymi w obrębie narządu ruchu, zwłaszcza w chorobie zwyrodnieniowej stawów oraz reumatoidalnym zapaleniu stawów.

-działa przeciwzapalnie;

-zmniejsza obrzęki;

-redukuje ból związany ze stanem zapalnym;

-zwiększa elastyczność i ruchomość stawów.

Dawkowanie

Początkowo należy stosować 4 kapsułki dziennie, 2 rano i 2 wieczorem podczas posiłku przez co najmniej 4-6 tygodni. Po zaobserwowaniu działania przeciwzapalnego porcja do spożycia może zostać zmniejszona do 1 kapsułki 2 razy dziennie w celu utrzymania działania przeciwzapalnego

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja 2 tygodniowa
Postać kapsułki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl