MULTI-GYN FloraPlus Żel dopochwowy, aplikatory x 5 szt.

Kod produktu: 37837
Ocena: 0

Żel dopochwowy w pojedynczych aplikatorach przeznaczony do leczenia i zapobiegania (często nawracających) zakażeń grzybiczych. Łagodzi dolegliwości, takie jak upławy, świąd, podrażnienia, zaczerwienienia i tkliwość.

 

Producent: BIOCLIN
Cena: 47,02 zł 47.02
quantity szt.

Opis

Postać

Żel


Opakowanie

Pojedyncze aplikatory x 5 szt.


Skład

Multi-Gyn FloraPlus jest preparatem naturalnym opartym na opatentowanym kompleksie 2QR* i prebiotykach. Preparat nie zawiera substancji zapachowych, hormonów ani składników pochodzenia zwierzęcego. Galactoarabinan Polyglucuronic Acid Crosspolymer*, Prebiotics (Lactitol and FOS).

*2QR: opatentowany składnik oczyszczony z Aloe Barbadensis.


Działanie

Multi-Gyn FloraPlus bezpośrednio łagodzi świąd, podrażnienia i gęste, białe upławy. Jest preparatem opartym na naturalnych składnikach i połączeniu opatentowanego kompleksu 2QR ze składnikami prebiotycznymi. Kompleks 2QR to naturalna substancja pochodzenia roślinnego posiadająca unikalną zdolność ochrony delikatnego nabłonka pochwy przed szkodliwymi bakteriami i drożdżakami w sposób bezpieczny i naturalny.

Prebiotyki wspierają „dobre” pałeczki kwasu mlekowego (Lactobacillus) w celu odbudowy optymalnej flory bakteryjnej pochwy. To unikalne połączenie sprawia, że Multi-Gyn FloraPlus jest preparatem idealnym do leczenia dolegliwości pochwowych wywoływanych przez grzyby oraz do przywrócenia optymalnego pH i środowiska pochwy.


Wskazania

Preparat polecany przy dolegliwościach związanych z grzybiczym zakażeniem pochwy:

  • świąd,
  • podrażnienia,
  • gęste, białe upławy.

Sposób zastosowania

W leczeniu dolegliwości związanych z grzybiczym zakażeniem pochwy: zawartość 1 tubki aplikuj dopochwowo bezpośrednio przed snem przez 5 kolejnych dni. Jeśli dolegliwości utrzymują się bądź nawracają, skontaktuj się z lekarzem.

Preparat Multi-Gyn FloraPlus nie powinien być używany przez okres dłuższy niż 30 kolejnych dni. Pozwoli to na samoregulację flory bakteryjnej pochwy bez dodatkowego wsparcia.


Ostrzeżenia

Alergie na składniki występujące w Multi-Gyn FloraPlus są bardzo rzadkie. Jeśli masz jednak wątpliwości, nałóż niewielką ilość żelu na wewnętrzną część przedramienia. Gdy pojawią się swędzące czerwone kropki lub plamy, radzimy powstrzymać się od stosowania Multi-Gyn FloraPlus.

Nie są znane żadne przeciwwskazania do stosowania Multi-Gyn FloraPlus w czasie ciąży i karmienia piersią. Porozmawiaj z lekarzem o możliwościach odpowiednich dla ciebie. Po zastosowaniu produktu może wystąpić uczucie pieczenia i / lub mrowienia. To doznanie jest normalne i szybko ustępuje.


Typ

Wyrób medyczny.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl