Majtki chłonne TENA Lady Pants Plus L (duże) x 8 szt.

Kod produktu: 37610
Ocena: 5

Bielizna chłonna TENA Lady Pants zapewnia unikalną ochronę, pełną dyskrecję oraz kontrolę nieprzyjemnego zapachu wraz z wysokim komfortem. Zalecana jest do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu.

Producent: ESSITY HYGIENE AND HEALTH
Cena: 19,15 zł 19.15
quantity szt.

Opis

Postać

Majtki chłonne

Opakowanie

Majtki chłonne 8 szt. (rozmiar L)

Działanie

TENA Pants to majtki chłonne, które, w przypadku wycieku moczu, chłoną mocz do wnętrza wkładu chłonnego oraz utrzymują go w jego wnętrzu dzięki specjalnemu superabsorbentowi. Jednocześnie zabezpieczają przed wydostaniem się nieprzyjemnego zapachu na zewnątrz. Specjalny projekt SmartDesign sprawia, że majtki chłonne nie odznaczają się pod ubraniem, zapewniając pełen komfort i dyskrecję w trakcie chodzenia.    

  • Błyskawiczna suchość dzięki systemowi FeelDry
  • ochrona przed nieprzyjemnym zapachem dzięki systemowi Odour Neutralizer
  • zakładane jak zwykła bielizna
  • specjalny projekt SmartDesign dla dyskrecji i komfortu
  • oddychający materiał dla ochrony skóry

Bielizna chłonna TENA Lady Pants zapewnia unikalną ochronę dzięki wkładowi chłonnemu dopasowanemu do kształtu kobiecego ciała, pełną dyskrecję dzięki kobiecemu kolorowi i kontroli nieprzyjemnego zapachu oraz wysoki komfort dzięki bardzo miękkiemu i w pełni oddychającemu materiałowi. TENA Lady Pants są zakładane jak zwykła bielizna, zapewniają wysoki komfort i dyskrecję. Bielizna chłonna TENA dobrze przylega do ciała, dzięki czemu nie odznaczają się pod ubraniem.

Wskazania

Bielizna chłonna zalecana jest do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu (poziom chłonności 5,5/8). TENA Lady Pants L przeznaczone są dla osób chodzących, poruszających się choćby po domu, o rozmiarze 95-130 cm w pasie.

Sposób użycia

Instrukcja korzystania:

  • Włóż majtki chłonne TENA Pants jak zwykłą bieliznę.

Po wykorzystaniu:

  • Aby zdjąć, po użyciu rozerwij majtki chłonne wzdłuż szwów bocznych
  • Po zdjęciu zroluj majtki chłonne i zaklej rzepem
  • Wyrzuć zrolowane majtki chłonne do kosza na śmieci

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl