Medargin proszek w pojemniku 181,2g

Kod produktu: 21080
Ocena: 0

Preparat uzupełnia codzienną dietę w aminokwas argininę.

Producent: ETHIFARM
Cena: 37,86 zł 37.86
quantity szt.

Opis

Producent:

ETHIFARM

Postać

Proszek

Opakowanie

Pojemnik 181,2g

Skład

Pojemnik zawiera 181,2g chlorowodorku L-argininy, co odpowiada150g L-argininy. Jedna płaska miarka zawiera około 2,4g chlorowodorku L-argininy, co odpowiada 2g L-argininy.

Działanie

Arginina bierze udział w powstawaniu tlenku azotu- substancji wywierającej bardzo korzystny wpływ na naczynia krwionośne. Tlenek azotu działa rozkurczająco na naczynia tętnicze, co powoduje zwiększony przepływ krwi w tkankach. Zapobiega również osadzaniu się płytek krwi i cholesterolu na ściankach naczyń. Arginina stosowana jako uzupełnienie diety pomaga w utrzymaniu prawdiłowego ciśnienia tętniczego krwi oraz odgrywa ważną rolę w zmniejszaniu ryzyka wystąpienia miażdżycy i profilaktyce innych chorób układu sercowo-naczyniowego. Pomga w utrzymaniu prawidłowego cholesterolu w organiżmie.

Wskazania

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych w profilaktyce sercowo naczyniowej

Sposób stosowania

Zawartość płaskiej miarki rozpuścic w soku owocowym, wodzie lub jogurcie. Jeżeli nie zostało zalecone inaczej stosować 3 razy dziennie 1 miarkę.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja 2 tygodniowa
Postać proszek

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl