Melatonina Tonaxinum spray 12 ml

Kod produktu: 35657
Ocena: 0

Preparat normalizuje rytm snu ułatwia zsypianie.

Producent: NOVASCON
Cena: 26,16 zł 26.16
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Spray do ust

Opakowanie

1 op. 12 ml.

Skład

Woda, emulgator - polisorbat 80, substancja wypełniająca - gliceryną, średnio-łańcuchowe kwasy tłuszczowe, przectwutleniacz - piamitynian ascorbylu, melatonina, wzmacniacz aromatu - olejek cytrynowy, substancja konserwująca - sorbinian potasu, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, substancja słodząca - sukraloza

Zawartość w 1 aplikacji: Melatonina - 0,5 mg, brak zalecanego dziennego spożycia

Działanie

Melatonina zawarta w preparacie skraca czas zasypiania działa już po 5 minutach od zastosowania.Dodatkowo melatonina pomaga w łagodzeniu subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 0.5 mg krótico przed pójściem spać pierwszego dnia podróży i przez kolejne kilka dni po przybyciu do celu podróży. Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 1 mg krótko przed pójściem spać.

Wskazania

Polecany w przypadku trudności z zasypianiem, przy zaburzeniach snu związanych ze zmianą stref czasowych, przy pracy zmianowej, w zespole opóźnioną fazy snu, u osód niewidomych, u osób w podeszłym wieku.

Sposób użycia

1-2 aplikacje na krótko przed snem.Skierować rozpylacz w kierunki otwartych ust i nacisnąć pompkę tak, by rozpylić preparat na błony śluzowe w jamie ustnej lub pod język.

Uwaga

Preparat może osłabiać koncentrację i szybkość reakcji oraz wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę urządzeń mechanicznych w ruchu. Nie należy spożywać alkoholu podczas stosowaniu preparatu.

Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać aerozol

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl