Mg B6 tabletki 30 szt AFLOFARM

Kod produktu: 10362
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat zwiększa odporność na stres

Producent: AFLOFARM
Cena: 5,17 zł 5.17
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Tabletki

Opakowanie:

30 tabletek

Skład:

1 tabletka zawiera: mleczan magnezu 500mg, witaminę B6 6mg.

Działanie:

Magnez, substancja aktywna MgB ułatwia wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego (od 20 do 40%). Magnez reguluje przepływ jonów w komórce, zmniejsza pobudliwość newrwowo-mięśniową, działa uspokajająco. Niedobór magnezu może objawiać się zmęczeniem fizycznym i psychicznym, wzmożoną drażliwością, podatnością na stres, napięciem mięśniowym, zaburzeniem rytmu serca oraz nadciśnieniem tętniczym. Witamina B6 jest niezbędna w przemianach aminokwasów, bierze udział w metabolizmie węglowodanów i lipidów oraz w powstawaniu hemoglobiny, zwiększa wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego. Witamina B6 zmniejsza wydalanie megnezu z organizmu, zwiększa jego stężenie w osoczu i erytrocytach.

Wskazania:

W zwiększeniu podatności na stres, nadpobudliwości nerwowej, w okresie nauki i nasilonej pracy umysłowej, przy intensywnym wysiłku fizycznym, w okresie szybkiego wzrostu.

Dawkowanie:

1 tabletka dziennie

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja na 1 miesiąc
Postać tabletki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl