Mg B6 tabletki 60 szt HASCO

Kod produktu: 14077
Ocena: 0

Preparat uzupełnia dietę w magnez i witaminę B6

Producent: HASCO LEK
Cena: 7,01 zł 7.01
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Tabletki

Opakowanie:

60 tabletek

Skład:

Mleczan magnezu, celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), karboksymetyloskrobia sodowa (substancja spulchniająca), poliwinylopirolidon (substancja wypełniająca), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), chlorowodorek pirydoksyny

Działanie:

Substancjami aktywnymi w preparacie są: magnez i witamina B6.

  • Magnez jest makroelementem niezbędnym do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania organizmu, w szczególności układu nerwowego i krążenia. Jego wszechstronna rola powoduje, że pierwiastek ten stanowi podstawowy regulator cyklu komórkowego: jest aktywatorem ponad 300 enzymów, bierze udział w przewodnictwie nerwowym i kurczliwości mięśni, reguluje pracę serca.
  • Witamina B6 spełnia ważną rolę w przemianach zachodzących w organizmie: bierze udział w przemianie białek i nienasyconych kwasów tłuszczowych, jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania systemu nerwowego, krwiotwórczego i odpornościowego, ułatwia wchłanianie (od 20% do 40%) i wykorzystanie magnezu.

Wskazania:

Uzupełnianie diety w magnez i witaminę B6 w stanach: zwiększonej podatności na stres, nadmiernej drażliwości i nerwowości, osłabienia i przemęczenia, trudności z koncentracją i pamięcią, zwiększonego wysiłku fizycznego.

Przeciwwskazania:

Nadwrazliwość na jakikolwiek składnik preparatu.

Dawkowanie:

1 tabletka dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji w ciągu dnia.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać tabletki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl