Microdacyn Hydrogel elektrolizowany roztwór do leczenia ran 120g

Kod produktu: 36010
Ocena: 0

Preparat służy do odkażania i płukania ran ostrych oraz przewlekłych

Producent: KIKGEL
Cena: 52,44 zł 52.44
quantity szt.

Opis

Postać

Płyn

Opakowanie

Pojemnik 120ml

Skład

Woda oczyszczona, podchloryn sodu (NaOCl) – 40 ppm, kwas podchlorawy (HOCl) – 40 ppm.

Działanie

Microdacyn Wound Care jest wodnym roztworem oksydantów (super-oxidized solution) o działaniu antybakteryjnym. Służy do odkażania i płukania ran ostrych oraz przewlekłych takich jak owrzodzenie goleni, odleżyny, rany w przebiegu zespołu stopy cukrzycowej. Microdacyn ma szerokie spektrum skuteczności przeciwdrobnoustrojowej (bakterie, wirusy, zarodniki, grzyby). Wykazuje właściwości przeciwzapalne i jest hipoalergiczny. Jest bezpieczny dla zdrowych komórek. Nie wymaga wypłukiwania z ran głębokich. Może być stosowany do przepłukiwania ucha zewnętrznego, spojówki oka, tkanek takich więzadła i ścięgna. Nie powoduje uodpornienia bakterii. Niweluje nieprzyjemny zapach ran. Dopuszczony do stosowania w tarapii podciśnieniowej NPWT.

Wskazania

Preparat wspomaga oczyszczenie autolityczne rany z martwicy oraz stwarza odpowiednie środowisko gojenia.

Sposób użycia

Zaaplikować preparat bezpośrednio na ranę przy pomocy nawilżonej gazy; zabieg powtarzać 2 razy dziennie na okres 15 minut oraz podczas każdej zmiany opatrunku; nasączenie przyschniętego opatrunku preparatem Microdacyn ułatwia jego usunięcie. Nie jest konieczne dodatkowe przemywanie rany przed zastosowaniem preparatu.

Dane techniczne

Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać płyn

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl