Microdot Test paskowy 50 pasków

Kod produktu: 16523
Ocena: 0

Do monitorowania stężenia cukru w pełnej krwi włośniczkowej.

Cena: 34,59 zł 34.59
quantity szt.

Opis

Producent

CAMBRIDGE NUTRITIONAL SCIENCES

Postać

Paski testowe

Opakowanie

50szt

Skład:

Zawartość opakowania: 50 pasków testowych do pomiaru stężenie glukozy we krwi + 5 lancetów Gratis.

Wskazania

Paski testowe przeznaczone są do pomiary glukozy we krwi. Do użytku tylko z systemem Microdot. Do samodzielnego testowania poziomu glukozy z glukometrem Microdot.

Dawkowanie

Do zaznaczonego na pasku miejsca przyłożyć kroplę krwi.

Sposób stosowania

Przechowuj w chłodnym, suchym miejscu, w temperaturze poniżej 30°C. Nie wystawiaj na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Przechowuj z dala od źródeł ciepła. Nie trzymaj w lodówce. Przechowuj swoje paski testowe wyłącznie w oryginalnej fiolce; nie przekładaj ich do nowej fiolki ani żadnego innego pojemnika. Po wyciągnięciu jednego paska z fiolki natychmiast szczelnie ją zamknij. Pasek wykorzystaj zaraz po wyciągnięciu z fiolki. Na etykiecie fiolki zapisz datę jej otwarcia – paski są zdatne do użycia przez 3 miesiące po jej otwarciu. Uważaj, by nie zanieczyścić paska jedzeniem lub brudem. Nie używaj pasków testowych po upływie daty ważności. Nie należy wyginać, przecinać ani w inny sposób odkształcać pasków testowych. Nie używaj pasków, jeśli fiolka była dłuższy czas otwarta lub jest uszkodzona.

UWAGA!

W aptece internetowej paski testowe do glukometrów sprzedawane są tylko z odpłatnością 100%

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl