Mobixan na stawy kapsułki 30 szt.

Kod produktu: 36049
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat poprawia sprawność ruchową stawów, przeciwdziała zwyrodnieniom i bólowi

Producent: SEQUOIA
Cena: 37,77 zł 37.77
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki

Opakowanie

1 op. 30 kapsułek

Skład

MobiComplexTM – ekstrakt zawierający: kwas hialuronowy 70%,, polisacharydy 10%, kolagen 5%, witamina C – 50 mg.

Działanie

Preparat polecany w profilaktyce dolegliwości stawowych. Zawiera opatentowany, naturalny ekstrakt dostarczający najwyższej jakości składniki, z których zbudowane są stawy, głównie kwas hialuronowy, polisacharydy i kolagen oraz witaminę C, która przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania kości i chrząstek. U osób narażonych na dolegliwości stawowe może dochodzić do ubytku składników, z których zbudowane są stawy. Z upływem czasu w organizmie zmniejsza się ilość i jakość kwasu hialuronowego, który jest głównym składnikiem mazi stawowej. Maź stawowa pełni w stawach ważne funkcje m.in. zmniejsza tarcie i amortyzuje wstrząsy.

Wskazania

Dla dorosłych. Narażonych na dolegliwości stawowe, jako uzupełnienie diety w składniki przeciwdziałające zmianom w stawach, w szczególności u osób wykonujących pracę obciążającą stawy, aktywnych fizycznie, z nadwagą, o urazach i kontuzjach w obrębie narządu ruchu, u kobiet w okresie menopauzy, w okresie rekonwalescencji i rehabilitacji jako uzupełnienie stosowanej diety.

Sposób użycia

Dorośli 1 kapsułka dziennie.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać kapsułki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl