Moilec 7,5 mg tabletki x 30 szt.

Moilec 7,5 mg tabletki x 30 szt.

Kod produktu: 43079
Ocena: 0

Lek przeciwzapalny i przeciwbolowy na bóle kostno-stawowe i reumatyczne

Producent: GEDEON RICHTER
Cena: 22,43 zł 22.43
quantity szt.

Opis

Postać

Tabletki

Opakowanie

1 op. 30 tabletek

Dawka

7.5mg

Skład

1 tabletka zawiera 7,5 mg meloksykamu (Meloxicamum) oraz substancje pomocnicze: w tym laktozę jednowodną 63 mg.

Działanie

Lek o działaniu przeciwzapalnym, przeciwgoraczkowym i przeciwbólowym. Należy do grupy leków nazywanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi i działanie jego polega na zmniejszaniu zapalenia i bólu stawów i mięśni.

Wskazania

Lek polecany w bólach kostno-stawowych, mięśniowych, reumatyżmie, zwyrodnieniach stawów również w krótkotrwałym leczeniu zaostrzeń objawów chorób reumatoidalnych, takich jak reumatoidalne zapalenie stawów, młodzieńcze reumatoidalne zapalenie stawów oraz zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa.

Sposób użycia

1 tabletka na dobę.Lek przyjmuje się razem z posiłkiem, popijając wodą lub innym płynem. Bez konsultacji z lekarzem nie stosować dłużej niż 7 dni.

Przeciwwskazania

Nie stosować leku jeśli u pacjenta stwierdzono uczulenie (nadwrażliwość) na meloksykam lub którykolwiek z pozostałych składników tabletek (są one wymienione w punkcie 6, Inne informacje); Jeśli u pacjenta występuje uczulenie (nadwrażliwość) na aspirynę lub inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, takie jak ibuprofen lub naproksen; Jeśli u pacjenta występuje czynna choroba wrzodowa żołądka lub jeśli często występuje choroba wrzodowa żołądka.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl