Mugga Spray 50% DEET EXTRA STRONG Spray na komary 75 ml

Kod produktu: 42405
Ocena: 0

Spray na komary dla osób od 18. roku życia. Preparat przeznaczony jest do stosowania w rejonach tropikalnych, gdzie występuje wysokie ryzyko wystąpienia malarii i innych groźnych chorób przenoszonych przez komary i kleszcze.

Producent: JAICO RDP
Cena: 30,98 zł 30.98
quantity szt.

Opis

Postać

Spray

Opakowanie

Butelka ze spryskiwaczem 75ml

Skład

Substancja czynna - 500 g/L N,N-Diethyl-3-Methylbenzamide, Ethanol 377,70 g/L oraz frakcje olejków roślinnych

Działanie

Preparat przeznaczony do użycia w rejonach tropikalnych, gdzie występuje wysokie ryzyko wystąpienia malarii i innych groźnych chorób przenoszonych przez komary i kleszcze. Preparat działa odstraszająco na komary (europejskie i tropikalne) oraz kleszcze. Pojedyncza aplikacja chroni średnio przez 9 godzin od zastosowania w klimacie umiarkowanym (Culex) oraz od 4-8 godzin w klimacie tropikalnym. Średnia ochrona 4 godziny przed komarami tygrysimi przenoszącymi żółtą gorączkę (Aedes) i 8 godzin ochrony przed komarami przenoszącymi malarię (Anopheles). Średnia ochrona 8,5 godziny przed kleszczami (Ixodes ricinus). Temperatura, wilgotność powietrza oraz potliwość skóry mogą mieć wpływ na skuteczność produktu.

Wskazania

Ekstremalna ochrona przed komarami w klimacie tropikalnym i umiarkowanym.

Sposób użycia

Rozpylić niewielką ilość produktu (ok. 1ml na 600cm2 skóry) na odsłonięte części ciała, a następnie  równomiernie rozsmarować. Nie stosować bezpośrednio na twarz. Nie należy używać więcej niż raz dziennie. Nie stosować u dzieci poniżej 18. roku życia. Po zastosowaniu umyć ręce.

Nie stosować, gdy skóra jest uszkodzona. Wielokrotny lub ciągły kontakt z produktem może powodować utratę naturalnych olejów z powierzchni skóry. Zaleca się, aby przed podróżą do krajów tropikalnych zasięgnąć porady certyfikowanego lekarza medycyny podróży, który może zarekomendować odmienne warunki stosowania.

Ostrzeżenia

Łatwopalna ciecz i opary. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie wdychać pyłu/dymu/gazu/mgły/par/rozpylonej cieczy. Nie jeść, nie pić ani nie palić podczas stosowania produktu. Stosować wyłącznie na zewnątrz albo w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl