Mugga Spray 9,5% DEET Spray na komary od 2. roku życia 75 ml

Kod produktu: 42404
Ocena: 0

Spray na komary dla osób od 2. roku życia. Pojedyncza aplikacja chroni średnio przez 6 godzin od zastosowania w klimacie umiarkowanym oraz 2 do 5 godzin w klimacie tropikalnym.

Producent: JAICO RDP
Cena: 21,35 zł 21.35
quantity szt.

Opis

Postać

Spray

Opakowanie

Butelka ze spryskiwaczem 75ml

Skład

Substancja czynna: N, N-dietylo-m-toluamid (DEET) 101g/L, etanol 368,5/L, benzoesan denatonium 0,01g/L oraz frakcje olejków roślinnych.

Działanie

Spray MUGGA 9,5% DEET posiada przyjemny eukaliptusowy zapach oraz wysoki czas działania, nie jest tłusty i łatwo się aplikuje. Idealnie sprawdza się w klimacie tropikalnym oraz umiarkowanym europejskim i jest przeznaczony dla osób chcących uchronić się przed insektami. Czynniki takie jak temperatura i wilgotność powietrza oraz potliwość skóry, mogą mieć, wpływ na skuteczność produkty.

Wskazania

Dla dzieci od 2. roku życia i dorosłych. Ochrona przed komarami. Na odzież i odkryte części ciała.

Sposób użycia

Rozpylić niewielką ilość produktu (ok. 1ml na 600cm2 skóry) na odsłonięte części ciała, a następnie równomiernie rozsmarować. Nie stosować bezpośrednio na twarz - nanosić za pomocą dłoni. Stosować 1-2 razy dziennie. Nie stosować u dzieci poniżej 2 roku życia, a u dzieci poniżej 12 roku życia ograniczyć stosowanie do jednej aplikacji dziennie.

Ostrzeżenia

Łatwopalna ciecz i opary. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie wdychać pyłu/dymu/gazu/mgły/par/rozpylonej cieczy. Nie jeść, nie pić ani nie palić podczas stosowania produktu. Stosować wyłącznie na zewnątrz albo w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Zawiera cytronelal - może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Nie stosować na tworzywa sztuczne i powierzchnie lakierowane.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl