Multi-Sanostol Syrop witaminowy 600g

Kod produktu: 3655
Ocena: 0

Preparat wzmacnia kości, organizm i odporność u dzieci w okresie wzrostu i rozwoju

Producent: TAKEDA
Cena: 25,90 zł 25.90
quantity szt.

Opis

Producent

NYCOMED

Postać leku:

Płyn

Opakowanie:

Butelka 600 g

Skład:

Witamina A, witamina D3, witamina B1, witamina B2, witamina B6, witamina C, witamina E, nikotynamid, kwas pantotenowy, glukonian wapniowy, fosforomleczan wapniowy oraz inne składniki leku: sacharoza, syrop glukozowy, kwas cytrynowy bezwodny, agar, tragakanta, ekstrakt słodowy, olejek pomarańczowy, koncentrat soku grejpfrutowego, koncentrat soku pomarańczowego, sodu benzoesan, kwas sorbowy, wapnia sacharynian czterowodny, polisorbat 80, woda oczyszczona

Działanie:

Multi-Sanostol jest lekiem wielowitaminowym w postaci syropu. W swoim składzie zawiera zarówno witaminy rozpuszczalne w tłuszczach (witaminy A, D3, E) jak i w wodzie (witaminy B1, B2, B6, C, PP, dekspantenol) oraz dodatkowo wapń. Witaminy są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Codzienna dieta jest często zbyt uboga i nie jest w stanie pokryć dziennego zapotrzebowania na witaminy.

Wskazania:

Zapobieganie i leczenie niedoborów witaminowych w stanach zwiększonego zapotrzebowania na witaminy. Utrata apetytu. Skłonności do częstych infekcji. Okres wzrostu i rozwoju. Stany wyczerpania fizycznego i psychicznego. Przemęczenie. Obniżona zdolność koncentracji. Okres rekonwalescencji po przebytych chorobach oraz antybiotykoterapii. W celu poprawy ogólnej kondycji organizmu.

Dawkowanie:

Dzieci od 1 do 5 roku życia: 2 razy na dobę po 5 ml syropu. Dzieci od 6 lat, młodzież i dorośli: 2 razy na dobę po 10 ml syropu.

Dane techniczne

Wiek powyżej 1 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja na 2 miesiące
Postać syrop

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl