My Sticker PRO Plastry na blizny z kwasem hialuronowym x 2 szt.

Kod produktu: 42189
Ocena: 2.5

Plastry na blizny z kwasem hialuronowym leczące i redukujące blizny oraz poprawiające wygląd skóry.

Producent: -
Cena: 42,20 zł 42.20
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Plaster

Opakowanie

2 szt.

Skład

Kopolimer akrylanów, hialuronian sodu.

Działanie

Plastry My Sticker PRO są wykonane z podwójnej, elastycznej folii poliuretanowej. Wykazują skuteczność wobec nowopowstałych, jak i starych blizn przerostowych oraz bliznowców (keloidów), spowodowanych ranami różnego pochodzenia (np. po zabiegach chirurgicznych), nadmiernym rogowaceniem powierzchownych obszarów skóry (np. po oparzeniach, otarciach, skaleczeniach). Zawierają kwas hialuronowy, który dzięki właściwościom błonotwórczym i nawilżającym przyspiesza proces przebudowy skóry (tkanki bliznowatej). Plastry My sticker PRO to rodzaj opatrunku hydroaktywnego, który dodatkowo chroni bliznę przed promieniowaniem słonecznym i ryzykiem podrażnienia.

Wskazania

Leczenie blizn.

Sposób użycia

Otworzyć saszetkę i wyjąć plaster. Jeśli to konieczne przyciąć plaster do pożądanego wymiaru. Usunąć warstwę ochronną i przykleić plaster do powierzchni blizny, delikatnie docisnąć, tak aby brzegi plastra przylegały do skóry. Zaleca się pozostawić przyklejony plaster od 8 godzin do 24 godzin, a następnie zastąpić go nowym. Plaster może być używany podczas kąpieli. Po każdym użyciu zamknąć szczelnie saszetkę z pozostałymi plastrami. Powtarzać stosowanie do uzyskania pożądanych efektów.

Ostrzeżenia

Tylko do użytku zewnętrznego. Do stosowania wyłącznie na zagojonej, czystej i suchej skórze. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. W przypadku podrażnienia lub reakcji nadwrażliwości, należy przerwać stosowanie. Skuteczność i bezpieczeństwo plastrów dotyczy wyłącznie oryginalnego i prawidłowo przechowywanego opakowania. Po każdorazowym użyciu należy szczelnie zamknąć saszetkę. Plastry do jednorazowego użytku, nie należy ich naklejać dwukrotnie , ponieważ tracą swoją przyczepność, a skuteczność dotyczy tylko pierwszego przyklejenia. Nie stosować po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl