NOSON Spray do nosa udrażniający z aloesem 120ml

Kod produktu: 40955
Ocena: 0

Udrażniający spray do nosa z aloesem i miętą. Ułatwia usuwania wydzieliny oraz oczyszcza przewody nosowe.

Producent: OLEOFARM
Cena: 16,35 zł 16.35
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Roztwór

Opakowanie

Pojemnik z aplikatorem 120ml

Skład

Woda morska, woda oczyszczona, wyciąg z aloesu, aromat mię­towy

Działanie

Roztwór NOSON przynosi ulgę w stanach chorobowych charakteryzujących się zwiększoną ilością wydzieliny z nosa. Codzienne, regularne stosowanie produktu pomaga oczyścić nos oraz chronić, nawilżać przewody nosowe.

Hipertoniczny roztwór wody morskiej wykazuje silne właściwości nawilżające, a dodatek aloesu wspomaga i przedłuża jego działanie. Składniki preparatu pomagają przeciwdziałać namnażaniu się drobnoustrojów w przewodach nosowych, z kolei mięta zapewnia przyjemny i świeży aromat.

Wskazania

Dzieci od 6. roku życia i dorośli, udrożnienie nosa, ułatwianie usunięcie wydzieliny, oczyszczenie przewodów nosowych

Sposób użycia

Dorośli i dzieci od 6. roku życia - rozpylić 1 lub 2 dawki do każdego. Stosować według potrzeb.

Ostrzeżenia

Produkt nie nadaje się do dalszego stosowania po upływie trzech miesięcy od pierwszego użycia. Ze względów higienicznych oraz aby ograniczyć rozprzestrzenianie się patogenów produkt powinien być stosowany wyłącznie przez jedną osobę.

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, w temperaturze poniżej 40°. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych oraz przed innymi źródłami ciepła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl