Naproxen EMO 100mg/g żel 100g

Kod produktu: 15589
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Żel łagodzi miejscowe stany zapalne, działa przeciwbólowo

Producent: PHARMASWISS
Cena: 14,76 zł 14.76
quantity szt.

Opis

Postać

Żel

Opakowanie

Tuba 100 g

Skład

Naproxen 10,0 g oraz substancje pomocnicze: lewomentol, etanol 96%, chloralu wodzian oraz substancje pomocnicze.

Działanie

Żel ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Zawarty w preparacie lewomentol wywołuje na skórze uczucie chłodu, zmniejsza wrażliwość skórnych zakończeń nerwowych, powoduje miejscowe rozszerzenie naczyń krwionośnych i ułatwia przenikanie naproxenu do zmienionych chorobowo tkanek. Wodzian chloralu dzięki właściwościom lekko drażniącym powoduje korzystne odruchowe rozszerzenie naczyń krwionośnych. Żel barwy białej, o zapachu mentolu. W skład preparatu wchodzi substancja czynna - naproksen w ilości 100 mg/g, należący do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych.

Wskazania

Żel stosuje się miejscowo do łagodzenia bólu. Polecany w bólach mięśni i stawów, urazach, zwichnięciach, bólach reumatycznych, zwyrodnieniach stawów.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu, okres karmienia piersią i ciąża od 6 miesiąca, nie stosować na uszkodzoną skórę i otwarte rany.

Ostrzeżenia

Unikać kontaktu preparatu z oczami i błonami śluzowymi. Nie stosować na uszkodzoną skórę.

Sposób użycia

Preparat nakładać 4-5 razy dziennie na bolące miejsce i delikatnie wsmarować. Na powierzchnię ok. 7 cm x 7 cm stosuje się 1-centymetrowy odcinek żelu.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl