Nasodrill spray do nosa (woda siarkowa) 100 ml

Kod produktu: 21575
Ocena: 0

Spray do nosa o zawartości bogatej w związki siarki wodę z Luchon - jednego z pierwszych ośrodków hydroterapii we Francji. Pomaga upłynnić i usunąć wydzielinę z nosa, redukuje miejscowe objawy stanów zapalnych i wzmacnia ochronę immunologiczną błon śluzowych.

Producent: PIERRE FABRE Health Care
Cena: 14,54 zł 14.54
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Roztwór

Opakowanie

Pojemnik 100ml

Skład

Woda termalna z Luchon, chlorek sodu.

Produkt nie zawiera konserwantów

Działanie

NasoDrill - izotoniczny roztwór sporządzany z wody termalnej z Luchon przeznaczony jest do przemywania nozdrzy, szczególnie w sytuacjach przewlekłych lub nawracających zakażeń. Woda siarkowa ułatwia upłynnić i usunąć wydzieliny z nosa, zmniejszając miejscowe objawy zapalne. NasoDrill wspomaga ochronę immunologiczną błon śluzowych nosa i pomaga utrzymać ich funkcję fizjologiczną.

Wskazania

Dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Niedrożność nosa, zapalenie błon śluzowych nosa i gardła, przewlekłe, nawracające zakażenia

Sposób użycia

Przy każdym użyciu należy rozpylać produkt przez 2-3 sekundy do każdego otworu nosowego. Zabieg powtarzać od 1 do 3 razy dziennie w zależności od nasilenia niedrożności nosa.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. W celu zachowania higieny należy oczyszczać dozownik po każdym użyciu i zabezpieczyć go nakładką ochronną.

Pojemnik jest pod ciśnieniem. Trzymać z dala od źródła ciepła, zapłonu. Ogrzanie może grozić wybuchem.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl