Naturalny olejek eteryczny świerkowy 10ml ETJA

Kod produktu: 21313
Ocena: 0

Naturalny olejek eteryczny, świerkowy

Producent: ETJA
Cena: 12,34 zł 12.34
quantity szt.

Opis

Producent:

ETJA

Postać:

Olejek o zapachu świerkowym

Opakowanie:

Buteleczka 10 ml

Opis:

Olejki eteryczne są skoncentrowaną esencją ekstraktów pozyskiwanych z drzew, krzewów ich liści, korzeni, kłączy, nasion, owoców, kory i kwiatów z różnych zakątków świata. Olejki znane i używane są od najdawniejszych czasów do pielegnacji urody i zdrowia wywierając przy tym korzystny wpływ na skórę, samopoczucie fizyczne, umysłowe i emocjonalne. Aktywne składniki olejków eterycznych stymulują naturalne funkcje skóry, a ich magiczne działanie obejmuje w równym stopniu fizyczną stronę funkcjonowania organizmu człowieka jak i jego wnętrze emocjonalne i duchowe. Jest aromatyczny, służy do odświeżania pomieszczeń i biur, a w aromaterapii ma zastosowanie szczególnie do aromatyzowania z rozpylaczy, nawilżaczy (20 kropli na 200 ml wody) i kominków aromatyzujących.

Dawkowanie

Można również wlać kilka kropli w szklankę z gorącą wodą i wdychać opary. Do kąpieli dodaje się 3-6 kropli na 3/4 wanny ciepłej wody.

Działanie

Łagodzi infekcje górnych dróg oddechowych,działa antyseptyczne i bakteriobójczo.

Uwaga:

Masaży i kąpieli nie wykonywać przed wystawieniem się na słońce lub naświetleniem lampą UV.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać olejek

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl