Naturkaps Koenzym Q-10 30 mg kapsułki 30 szt

Kod produktu: 13150
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat poprawia wydolność energetyczną organizmu oraz opóźnia procesy starzenia

Producent: NATUR KAPS
Cena: 21,66 zł 21.66
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Kapsułki elastyczne

Dawka:

30 mg

Opakowanie:

30 kapsułek

Skład:

Ubidecarenonum (Koenzym Q10) 30 mg oraz substancje pomocnicze: olej sojowa, lecytyna sojowa, olej kokosowy, olej palmowy, wosk pszczeli, żelatyna, glicerol, sorbitol, sól sodowa Aseptyny A, sól sodowa Aseptyny P, tlenek żelaza czarny

Działanie:

Koenzym Q10 zwiększa wytwarzanie i wykorzystanie energii w komórkach, zwłaszcza mięśnia sercowego i mięśni szkieletowych. Wykazuje właściwości antyoksydacyjne, chroniąc komórki przed szkodliwymi następstwami działania wolnych rodników. Wykazuje działanie przeciwmiażdżycowe, obniżające ciśnienie tętnicze krwi i stymulujące układ odpornościowy.

Wskazania:

Pomocniczo w schorzeniach układu krążenia takich jak: kardiomiopatia i niewydolność krążenia, choroba niedokrwienna serca, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca, a ponadto w profilaktyce miażdżycy, osłabionej wydolności fizycznej i w zespole chronicznego zmęczenia spowodowanymi niedoborem endogennego Koenzymu Q10, np. u sportowców wyczynowych, u osób starszych, u których wraz z wiekiem dochodzi do fizjologicznego obniżenia zawartości Koenzymu Q10 we krwi i tkankach, parodontopatiach.

Dawkowanie:

Profilaktycznie: od 1 do 3 kapsułek na dobę. Leczniczo: według wskazań lekarza. Zaleca się podawanie od 30 do 90 mg na dobę w 3 dawkach podzielonych. Preparat należy stosować po jedzeniu, ponieważ wchłanianie Koenzymu Q10 z przewodu pokarmowego jest w zasadniczym stopniu uzależnione od obecności tłuszczu. Efekty terapeutyczne uzyskuje się po kilku tygodniach stosowania. W przypadkach długotrwałego stosowania nie należy nagle odstawiać preparatu, bez uprzedniego porozumienia z lekarzem.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja kilkudniowa
Postać kapsułki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl