Naxii (Boloxen) tabletki powlekane 0,22g x 20 szt.

Kod produktu: 23444
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie, przeciwgorączkowo

Producent: USP ZDROWIE
Cena: 13,85 zł 13.85
quantity szt.

Opis

Postać

Tabletki powlekane

Dawka

220 mg

Opakowanie

20 tabletek

Skład

Sól sodowa naproksenu 220 mg oraz substancje pomocnicze: talk, powidon, laktoza jednowodna, celuloza mikrokrystaliczna, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna, hydroksypropylometyloceluloza, glikol propylenowy, dwutlenek tytanu, lak aluminiowy z indygotyną

Działanie

Naxii - długotrwałe działanie. Naxii to niesteroidowy lek przeciwzapalny, który zwalcza ból nawet na 12 godzin. Substancją czynną Naxii jest naproksen - najdłużej działający składnik znajdujący się w lekach OTC.

Wskazania

Dla osób cierpiących z powodu dolegliwości układu ruchu - bólów pleców, mięśni, bólów reumatycznych.

Przeciwwskazania

Nie należy stosować leku, jeśli: wcześniej występowały objawy alergii na którykolwiek składnik preparatu, wykazano nadwrażliwość (katar, napad astmy, pokrzywka) na kwas acetylosalicylowy lub inny lek z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Występują następujące schorzenia: czynna lub niedawno przebyta choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, skaza krwotoczna, ciężka niewydolność wątroby i (lub) nerek.

Ostrzeżenia

Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat bez konsultacji z lekarzem.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 tabletka co 8 do 12 godzin. Można stosować 2 tabletki na początku, następnie 1 tabletkę co 12 godzin. Pacjenci w podeszłym wieku nie należy przyjmować więcej niż 1 tabletkę co 12 godzin, chyba, że lekarz przepisze inaczej.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl