Neomag Forte tabletki 50 szt

Kod produktu: 15416
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat zwiększa odporność na stres

Producent: AFLOFARM
Cena: 12,98 zł 12.98
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Tabletki

Opakowanie:

50 tabletek

Skład:

Węglan magnezu, celuloza mikrokrystaliczna, chlorowodorek pirydoksyny, stearynian magnezu

Działanie:

MGB6 Forte to jedyny produkt z podwójną dawką magnezu!
Magnez, substancja aktywna MGB6 Forte działa wzmacniająco w stanach zmęczenia, zmniejszonej wydolności fizycznej i psychicznej, osłabienia organizmu. Zawartość witaminy B6, ułatwia wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego (od 20% do 40%). Magnez reguluje przepływ jonów w komórce, uczestnicy w procesie skurczu mięśnia sercowego, reguluje rytm serca. Magnez zmniejsza pobudliwość nerwowo-mięśniową, działa przeciwstresowo. Niedobór magnezu może objawiać się zmęczeniem fizycznym i psychicznym, wzmożoną drażliwością, podatnością na stres,napięciem mięśniowym, zaburzeniem rytmu serca oraz nadciśnieniem tętniczym. Zwiększone zapotrzeowanie na magnez występuje w przypadku osób prowadzących aktywny tryb życia, pijących alkohol oraz kawę.
Witamina B6 jest niezbędna w przemianach aminokwasów, bierze udział w metabolizmie węglowodanów i lipidów oraz powstawaniu hemoglobiny, zwiększa wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego. Witamina B6 zmniejsza wydalanie magnezu z organizmu a zwiększa jego stężenie w osoczu i erytrocytach, co pozwala na jego efektywniejsze działanie i wykorzystanie przez organizm. Składniki MGB6 Forte korzystnie wpływają na funkcjonowanie układu krążenia oraz układu nerwowego.

Wskazania:

Uzupełnianie magnezu wskazane jest w okresie: zwiększonej podatności na stres, nauki, nasilonej pracy umysłowej, intensywnego wysiłku fizycznego.

Przeciwwskazania:

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży i matki karmiące powinny skonsultować możliwość stosowania preparatu z lekarzem.

Dawkowanie:

1 tabletka dziennie.

Dane techniczne

Wiek dorośli
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać tabletki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl