No-Spa 40mg tabletki x 40 szt.

Kod produktu: 25278
Ocena: 0

Preparat działa rozkurczowo, likwiduje ból brzucha

Producent: SANOFI AVENTIS
Cena: 18,24 zł 18.24
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Tabletki

Dawka:

40 mg

Opakowanie:

40 tabletek

Skład:

Chlorowodorek drotaweryny 40 mg oraz substancje pomocnicze: stearynian magnezu, talk, powidon, skrobia, laktoza jednowodna

Działanie:

NO-SPA działa rozkurczowo na mięśnie gładkie narządów wewnętrznych, szybko likwiduje ból. Usuwa przyczynę bólu, a nie maskuje go.

Wskazania:

Stany skurczowe dróg żółciowych np. w przebiegu kamicy pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych, zapalenia pęcherzyka żółciowego, zapalenia brodawki Yatera, Stany skurczowe w obrębie dróg moczowych związane z kamicą dróg moczowych, zapaleniem miedniczek nerkowych, zapaleniem pęcherza moczowego, bolesnym parciem na mocz. Oraz wspomagająco: w stanach skurczowych mięśni gładkich przewodu pokarmowego w przebiegu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy, zapalenia żołądka, zapalenia jelit, zapalenia okrężnicy, zapalenia trzustki, w stanach skurczowych wpustu i odźwiernika, zespole drażliwego jelita grubego, zaparciach na tle spastycznym i wzdęciach jelit; w stanach skurczowych w obrębie dróg rodnych: w bolesnym miesiączkowaniu, zapaleniu przydatków, silnych bólach porodowych, zagrażającym poronieniu.

Przeciwwskazania:

Ciężka niewydolność wątroby, nerek i serca, blok przedsionkowo-komorowy II-III stopnia.

Ostrzeżenia:

Ze względu na zawartość laktozy lek może powodować dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego u pacjentów z nietolerancją laktozy.

Dawkowanie:

Dorośli: 120 do 240 mg (3 razy po 1 do 2 tabletek na dobę). Dzieci: od 1-go do 6-go roku życia40 do 120 mg (2-3 razy po 1/2 do 1 tabletki na dobę), w wieku szkolnym 80 do 200 mg (2 do 5 razy po jednej tabletce na dobę).

Dane techniczne

Wiek powyżej 1 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać szampon

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl