Nurofen 125mg czopki doodbytnicze 10szt

Kod produktu: 16219
Ocena: 0

Preparat stosowany do objawowego leczenia bólu i gorączki

Producent: RECKITT BENCKISER HEALTHCARE
Cena: 19,42 zł 19.42
quantity szt.

Opis

Producent:

RECKITT BENCKISER POLAND SA

Postać leku:

Czopki doodbytnicze

Dawka:

125 mg

Opakowanie:

10 czopków

Skład:

Substancja czynna: ibuprofen 125 mg oraz substancja pomocnicza: tłuszcz stały.

Działanie:

Lek Nurofen dla dzieci jest lekiem przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym, należącym do grupy niesteroidowym leków przeciwzapalnym. Klinicznie wykazano skuteczność ibuprofenu w leczeniu bólów o nasileniu słabym do umiarkowanego jak np. bóle w trakcie ząbkowania i bóle zębów, bóle głowy, bóle uszu, bóle gardła, bóle pooperacyjne, bóle na skutek uszkodzenia tkanek miękkich i gorączki, w tym spowodowane odczynem poszczepiennym, jak również w bólu i gorączce występujących w przeziębieniu i grypie.

Wskazania:

Objawowe leczenie bólu o nasileniu słabym do umiarkowanego. Objawowe leczenie gorączki.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na ibuprofen lub którykolwiek ze składników leki. Występowanie w przeszłości skurczu oskrzeli, nieżytu nosa lub pokrzywki związanych z przyjmowaniem kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Czynna lub przebyta choroba wrzodowa żołądka. Ostatnie trzy miesiące ciąży.

Dawkowanie:

Stosować doodbytniczo w objawowym leczeniu bólu o nasileniu słabym do umiarkowanego i w objawowym leczeniu gorączki. Po przyjęciu leku w maksymalnej dawce pojedynczej, następną dawkę wolno przyjąc po upływie co najmniej 6 godzin.

Dane techniczne

Wiek powyżej 1 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja kilkudniowa
Postać czopki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl