Nyda Plus płyn do likwidacji wszy 100ml

Kod produktu: 37244
Ocena: 5 (Ilość ocen: 1)

NYDA plus to preparat przeznaczony do fizykalnego usuwania wszy z włosów na głowie.

Producent: POHL-BOSKAMP
Cena: 32,16 zł 32.16
quantity szt.

Opis

Postać

Płyn

Opakowanie

Buteleczka aplikator 100ml + grzebień

Skład

92% dimetykon, trójglicerydy średniołańcuchowe, wosk jojoba

Nie zawiera neurotoksycznych środków owadobójczych.

Działanie

Po zaaplikowaniu, roztwór wnika głęboko w układ oddechowy wszy, nimf (larw) oraz szczelnie pokrywa warstwą jaja (gnidy), powodując ich uduszenie. Jego działanie opiera się na efekcie fizycznym, co zmniejsza szansę wszy na rozwinięcie odporności na preparat. Jego formuła jest przyjazna dla skóry i ułatwia rozczesywanie.

Wskazania

Zwalczanie, zapobieganie nawrotowi wszawicy. Odpowiedni dla dzieci, bez ograniczeń wiekowych i kobiet w ciąży, karmiących piersią.

Sposób użycia

Dokładnie nałożyć preparat na suche włosy za pomocą aplikatora, kierując się od środkowej linii włosów na czubku głowy w dół. Pozostawić preparat na 1 godzinę. Po upływie wyznaczonego czasu, starannie wyczesać włosy za pomocą grzebienia Nyda plus. Umyć włosy normalnym, komercyjnie dostępnym szamponem. Wynik zabiegu należy sprawdzić po 8-10 dniach. W przypadku konieczności zabieg można powtórzyć, trzymając się instrukcji preparatu. Płyn Nyda plus jest bezpieczny i można go powtarzać wielokrotnie.

Aby skutecznie zwalczać wszawicę głowy, należy postępować zgodnie z instrukcją w opakowaniu.

Środki ostrożności

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Nie wdychać. Wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Preparat zawiera składniki łatwopalne. Nie stosować w pobliżu źródeł zapłonu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, a w czasie stosowania, nie palić tytoniu.

Opinie o produkcie (1)

31 stycznia 2020

Niestety, syn przyniósł ze szkoły wszy. Na szczęście skutecznie się ich pozbyliśmy, obym nie potrzebowała tego produktu już nigdy.

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl