Nyda Płyn płyn przeciw wszawicy płyn 50 ml

Kod produktu: 18188
Ocena: 5

Skuteczne i nietoksyczne usuwanie wszy i gnid głowowych.

Producent: POHL-BOSKAMP
Cena: 28,40 zł 28.40
quantity szt.

Opis

Producent:

POHL BOSKAMP

Postać

Płyn

Opakowanie

Buteleczka z rozpylaczem 50ml

Skład

92% dimetikon (Polydimethylsiloxane, PDMS), triglicerydy średniołańcuchowe, wosk z jojoby, substancje zapachowe. + grzebień.

Działanie

Preparat blokuje otwory oddechowe wszy. Już po 60 minutach od zastosowania wszy zostają uduszone, a dalsze dojrzewanie gnid zostaje skutecznie zablokowane. Gnidy ulegają wysuszeniu. Preparat blokuje podstawowe procesy życiowe w organizmach wszy i gnid, takie jak oddychanie oraz przetwarzanie wody pobranej z krwi żywiciela. Dzięki specyficznemu składowi chemicznemu, wszy nie mogą się uodpornić na jego działanie.

Wskazania

Nie zawiera neurotoksycznych środków owadobójczych i może być stosowany już powyżej 2 roku życia.Preparat do zwalczania pasożytów głowy, wszy i gnid.

Sposób stosowania

Suche włosy dokładnie zwilż preparatem, wmasuj go starannie, szczególnie przy skórze głowy i za uszami. Grube włosy podziel na pasma i wcieraj. Pozostaw preparat przez godzinę, w tym czasie likwidowane są wszy oraz ich bardziej odporne jaja (gnidy).Po 1 godzinie uduszone wszy należy wyczesać grzebieniem dołączonym do opakowania. Grzebień co jakiś czas oczyść chusteczką higieniczną. Umyj włosy zwykłym szamponem do by zmyć preparat.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl