OLIMP Hydrolit o smaku malinowym saszetki 10 sztuk

Kod produktu: 31060
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Preparat przywraca równowagę elektrolitową w stanach odwodnienia organizmu

Producent: OLIMP
Cena: 17,50 zł 17.50
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Proszek o smaku malinowym

Opakowanie

1 op 10 saszetek

Skład

Glukoza bezwodna, maltodekstryna, cytrynian sodu, kwas cytrynowy, chlorek sodu, chlorek potasu, aromaty, acesulfam K – substancja słodząca.

Działanie

Preparat po rozpuszczeniu w wodzie stosuje się jako doustny płyn nawadniający do postępowania dietetycznego w stanach zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej, w których istnieje ryzyko odwodnienia organizmu podczas biegunki i wymiotów. Produkt zawiera cukry i substancję słodzącą.

Wskazania

Dla dzieci powyżej 3 roku życia, młodzieży i dorosłych do postępowania dietetycznego w stanach odwodnienia organizmu w przebiegu biegunki i/lub przy wymiotach, w celu uzupełniania płynów i składników mineralnych.

Sposób stosowania

Zawartość saszetki rozpuścić w 200 ml ciepłej, przegotowanej wody. Sporządzonego roztworu nie należy dosładzać. Podawać 100 ml przygotowanego płynu po każdym biegunkowym stolcu lub wymiotach.

FAZA NAWADNIANIA (pierwsze 3-4 godziny nawadniania): Masa ciała 12-15kg: 4 saszetki rozpuścić w 800 ml. Podawać małymi porcjami Masa ciała: powyżej 15 kg: 6 saszetek rozpuścić w 1200 ml. Podawać małymi porcjami.

Przeciwwskazania:

Nie stosować pozajelitowo. Przeciwskazaniem do stosowania produktu jest słaba wydolność nerek, wstrząs hemodynamiczny oraz niedrożność jelit.

Dane techniczne

Wiek powyżej 3 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać saszetki

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl