OLIVOCAP spray do usuwania woskowiny usznej 40ml

Kod produktu: 31558
Ocena: 0

Spray do usuwania woskowiny usznej

Producent: CAPEYPHARMA
Cena: 19,26 zł 19.26
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać:

Płyn

Opakowanie:

Spray 40 ml

Skład:

Squalan, olej z oliwek, olejek miętowy.Nie zawiera wody – mokra woskowina może stanowić doskonałą pożywkę dla bakterii, nie zawiera konserwantów. Zawiera w 100% naturalne składniki standaryzowane zgodnie z wymaganiami Farmakopei Europejskiej.

Działanie:

Woskowina uszna lub cerumen jest naturalną wydzieliną gruczołów usznych. Nadmierne ilości woskowiny mogą powodować wiele niepożądanych efektów takich jak : zaburzenia słuchu, dyskomfort, ból, kaszel. Zaburzenia słuchu mogą pojawić się kiedy skumulowana woskowina blokuje kanał uszny, uniemożliwia lub utrudnia falom dźwiękowym łatwy dostęp do błony bębenkowej. Dyskomfort i ból może pojawić się wówczas gdy skoncentrowany czop woskowiny uciska na błonę bębenkową. Kaszel pojawi się kiedy nadmierna ilość woskowiny stymuluje wspólne nerwy kanału słuchowego i gardła powodując intensywne łaskotanie w gardle.

  • OLIVOCAP jest efektywnym, bezpiecznym i naturalnym sprayem przeznaczonym do rozpuszczania i usuwania nadmiernej ilości woskowiny usznej. Olivocap łączy w sobie cechy mechanicznego związku myjącego oraz bezpieczeństwo i wydajność naturalnej oliwy z oliwek.
  • OLIVOCAP rozwiązuje problem nadmiernej ilości woskowiny usznej stopniowo ją usuwając z kanału słuchowego poprzez pobudzenie naturalnego mechanizmu czyszczenia ucha.
  • OLIVOCAP posiada efektywny aplikator pozwalający na równomierną dyspersję substancji czynnej w kanale usznym.

Wskazania:

Do rozpuszczania i usuwania woskowiny usznej w zewnętrznym kanale słuchowym u niemowląt powyżej 3 miesiąca, dzieci i dorosłych.

Ostrzeżenia:

Olivocap nie powinien być stosowany u pacjentów z przebitą błoną bębenkową. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie rozpylać preparatu do oczu. Tylko do stosowania zewnętrznego.

Sposób użycia:

Rozpylić pojedynczą dawkę do każdego ucha 3-5 razy dziennie do całkowitego rozpuszczenia woskowiny usznej. W przypadku trudności w aplikacji wyprostować kanał słuchowy pociągając delikatnie płatek uszny do góry i do tyłu głowy. Pozwoli to na penetrację substancji aktywnej w głębsze części kanału słuchowego.

Przechowywanie:

Przechowywać w chłodnym miejscu, nie wystawiać na działanie temperatury powyżej 50 st C.Sposób postępowania z pustym opakowaniem: puszka Olivocap nie podlega przepisom o niebezpiecznych odpadach. Nie jest wymagany specjalny sposób utylizacji i składowania zużytych opakowań. Jeśli jest to możliwe przeznaczyć do recyklingu.

Dane techniczne

Wiek powyżej 6 miesiąca zycia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać aerozol

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl