ORTHOVERAL specjalistyczny żel do mycia zębów 75 ml

Kod produktu: 36467
Ocena: 0

Specjalny żel do mycia zębów dla osób noszących aparaty ortodontyczne

Producent: AFLOFARM
Cena: 18,39 zł 18.39
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Żel do stosowania w jamie ustnej

Opakowanie

Tubka 75ml

Skład

Fluor (1450 ppm), o-cymenol, chlorheksydyna (0,06%), aloes, bisabolol, ekstrakt z korzenia imbiru.

Działanie

Preparat do higieny jamy ustnej przeznaczony dla osób noszących aparaty ortodontyczne, który ułatwia oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych i okolic zamków ortodontycznych.Orthoveral posiada fluor w wysokiej dawce 1450 ppm, który bierze czynny udział w remineralizacji szkliwa oraz chroni osłabione aparatem ortodontycznym zęby przed próchnicą. Zawieszony w żelowej konsystencji o-cymenol ogranicza tworzenie płytki nazębnej - również w mało dostępnych przestrzeniach międzyzębowych i wokół zamków ortodontycznych, a zawarta w żelu chlorheksydyna wykazuje działanie antybakteryjne. Ponadto żel zawiera aloes, bisabolol oraz ekstrakt z korzenia imbiru, które łagodzą podrażnione użytkowaniem aparatu ortodontycznego dziąsła.

Wskazania

Odpowiedni do stosowania dla dorosłych oraz dla dzieci powyżej 7. roku życia. Dla osób użytkujących stałe i ruchome aparaty ortodontyczne, a także osób posiadających drut retencyjny po leczeniu ortodontycznym.

Sposób użycia

Na szczoteczkę nanieść odpowiednią ilość żelu (zaleca się stosować pasek długości około 2cm). Szczotkować delikatnie przez około 3 minuty, rozprowadzając preparat dokładnie na zębach i dziąsłach. Wypłukać jamę ustną. Nie należy połykać żelu. Stosować 2 razy na dzień.

Dane techniczne

Wiek powyżej 6 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać żel

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl