Odciągacz pokarmu LAKTA Plus 1 szt.

Kod produktu: 6277
Ocena: 0

Odciągacz pokarmu ręczny z butelką

Cena: 30,10 zł 30.10
quantity szt.

Opis

Producent:

SIMED

Postać:

Odciągacz

Opakowanie:

1 sztuka

Działanie:

Odciągacz pokarmu LAKTA PLUS to imponująco prosta konstrukcja niespotykana w rozwiązaniach technicznych wyrobów konkurencyjnych, dzięki czemu łatwo można elementy demontować i składać w całość. Jego obsługa nie sprawi trudności technicznych młodej mamie. Odciągacz jest wykonany w całości z poliwęglanu, a więc jest bardzo trwały, można go myć, wyparzać, sterylizować.

Opis

SKUTECZNY tłok o dużej średnicy i dużym skoku pozwala regulować ilość pobieranego pokarmu, siłę ssania i czas działania w zależności od potrzeb. PRAKTYCZNY dokręcana typowa butelka, do której spływa odciągany pokarm, umożliwia jego przechowywanie w lodówce (do 24 godzin) lub w zamrażarce (w temp. - 18 oC do 6 miesięcy) oraz podawanie go dziecku bez konieczności przelewania do innych pojemników. TANI to oryginalny polski pomysł, który jakością nie ustępuje produktom firm zagranicznych, a jest konkurencyjny pod względem ceny. ATESTOWANY posiada atest Państwowego Zakładu Higieny.

Wskazania:

Dla każdej mamy karmiącej piersią.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl