Olbas Oil płyn do inhalacji 10 ml

Kod produktu: 4609
Ocena: 0

Preparat łagodzi dolegliwości związane z przeziębieniem

Producent: LANES
Cena: 10,47 zł 10.47
quantity szt.

Opis

Postać leku

Olejek do inhalacji parowej

Opakowanie

Buteleczka 10 ml

Skład

Olejek jałowcowy, olejek miętowy, olejek brzozowy, mentol, olejek kajuputowy, olejek eukaliptusowy, olejek goździkowy

Działanie

Olejki eteryczne zawarte w preparacie docierają do górnych dróg oddechowych, usuwają obrzęk błony śluzowej nosa. Preparat ułatwia oddychanie i zmniejsza ból głowy. Działa drażniąco na skórę łagodząc bóle reumatyczne i mięśniowe.

Wskazania

Inhalacje w przeziębieniach, katarze, grypie, katarze siennym. Zewnętrznie w bólach reumatycznych i mięśniowych.

Przeciwwskazania

Nie stosować u dzieci poniżej 12 miesiąca życia.- Nie stosować na uszkodzoną skórę. Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 7 roku życia skropić 2-3 kroplami chusteczkę do nosa lub wierzch dłoni i wdychać ulatniające się opary. Efekt parowania można wzmocnić dodając kilka kropli olejku do kubka z ciepłą (nie gorącą) wodą. Dzieci od 3 do 7 lat: skropić 2-3 kroplami chusteczkę do nosa, podać do wdychania z niewielkiej odległości. W celu zastosowania podczas snu skropić fragment tkaniny 2-3 kroplami olejku i umieścić w pobliżu dziecka lub skropić 2-3 kroplami olejku poszewkę kołdry.
Dorośli - w bólach reumatycznych i mięśniowych wcierać niewielką ilość olejku w bolące miejsca 3 razy dziennie. Olbas Oil nie pozostawia tłustych plam, nie barwi.

Dane techniczne

Wiek powyżej 3 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa
Postać płyn

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl