Olimp Gold Vit.D Max kapsułki 30 szt.

Kod produktu: 31438
Ocena: 0

Wysoka zawartość witaminy D- 2000 j.m.

Producent: OLIMP
Cena: 13,91 zł 13.91
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Kapsułki

Opakowanie

30 kapsułek

Skład

Trójglicerydy o średniej długości łańcucha (olej MCT), mieszanina tokoferoli - przeciwutleniacz, cholekalcyferol - wit. D, żelatyna - składnik otoczki.

1 kapsułka; Witamina D 50 mcg

Działanie

Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, a także przyczynia się do prawidłowego wchłaniania wapnia i fosforu, a przez to do utrzymania odpowiedniego poziomu wapnia we krwi. Bierze udział w procesie podziału komórek. Ponadto pomaga we właściwym funkcjonowaniu układu odpornościowego.Witamina D pomaga również w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu. Ilości witaminy D pozyskiwane w wyniku endogennej syntezy podlegają znacznym wahaniom w zależności od ekspozycji na działanie promieniowania słonecznego, przez co podaż ta jest ograniczona zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym.

Wskazania

Preparat zalecany w profilaktyce u dzieci starszych i młodzieży w okresie intensywnego wzrostu i rozwoju, kobiet w ciąży i karmiących piersią, kobiet w okresie menopauzy, a także dla osób starszych.

Sposób stosowania

1 kapsułka po posiłku lub inaczej po konsultacji z lekarzem.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl