Opaska SEA-BAND przeciw mdłościom dla dzieci 1 op.

Kod produktu: 27313
Ocena: 5 (Ilość ocen: 1)

Opaska akupresurowa przeciw mdłościom dla dzieci

Producent: SEA BAND
Cena: 36,88 zł 36.88
quantity szt.

Opis

Postać:

Opaska

Opakowanie:

1 opakowanie zawiera 2 opaski

Skład:

Akryl 64,2%, nylon 24,2%, elastan 11,6%

Działanie:

Akupresura jet znaną chińską metodą stosowaną na różne dolegliwości. Działanie opasek Sea Band polega na uciskaniu punktów akupresurowych, zlokalizowanych pomiędzy dwoma głównymi ścięgnami w okolicach nadgarstka. Punkty te odpowiadają za zapobieganie lub hamowanie mdłości. Opaska została przez nas przetestowana i u osoby z chorobą lokomocyjną w widoczny i zdecydowany sposób zahamowała przykre dolegliwości. Polecamy! Opaska Sea Band to elastyczna opaska na nadgarstek wyposażona w plastikową kulkę, która stale uciska odpowiedni punkt akupresurowy. Noszenie jej nie jest uciążliwe i niewygodne, więc nie będzie sprawiać problemów. Można się do niej przyzwyczaić jak do noszenia zegarka na ręku lub bransoletki. Działanie tej opaski jest zauważalne już po 2-5 minut po jej założeniu, więc ma to duże znaczenie zwłaszcza w przypadku niespodziewanych wyjazdów z dziećmi, gdy oczekiwanie 30 minut, aż zacznie działać lek farmakologiczny może być kłopotliwe. Opaski te są wielokrotnego użytku, można je prać ręcznie w ciepłej wodzie przy użyciu mydła lub łagodnego detergentu. Małe rozmiary oraz załączone plastikowe opakowanie do przechowywania sprawiają, że są też wygodne w użyciu, nie zajmują dużo miejsca w torebce i zawsze możemy je mieć przy sobie.

Wskazania:

Dla dzieci. Dla wszystkich osób cierpiących na dolegliwości związane z chorobą lokomocyjną, porannymi mdłościami

Sposób użycia:

Trzy środkowe palce należy umieścić na wewnętrznej stronie nadgarstka tak, aby krawędź trzeciego palca znajdowała się tuż poniżej pierwszej linii nadgarstka. Punkt akupresurowy Nei-Kuan znajduje się pod pierwszym palcem (wskazującym) pomiędzy dwoma wyczuwalnymi ścięgnami nadgarstka. Opaskę należy założyć tak, aby guzik uciskający skierowany był w kierunku nadgarstka dokładnie w punkcie Nei-Kuan. W ten sam sposób postępujemy z drugim nadgarstkiem. Aby zapewnić optymalny efekt, należy zakładać opaski jednocześnie na obu nadgarstkach. Opaski Sea-Band można założyć na nadgarstek przed rozpoczęciem podróży lub w jej trakcie.

Dane techniczne

Wiek powyżej 6 roku życia
Wielkośc opakowania dawka njednorazowa

Opinie o produkcie (1)

20 września 2017

jak dla mnie super się sprawdzają.polecam każdemu

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl