Opaska elastyczna PUTTERBINDE 12cm x 5m 1szt

Opaska elastyczna PUTTERBINDE 12cm x 5m 1szt

Kod produktu: 15674
Ocena: 0

Opaska zapewnia bardzo silny ucisk o małej rozciągliwości wynoszącej około 90 %.

Producent: HARTMANN
Cena: 30,24 zł 30.24
quantity szt.

Opis

Postać

Opaska elastyczna w kolorze cielistym

Opakowanie

1 op 12 cm x 5 m

Skład

100% bawełna.

Działanie

Wyjątkowo wytrzymała elastyczna opaska tekstylna o barwie cielistej i małej rozciągliwości wynoszącej ok. 90 %. Opaska ta zapewnia uzyskanie bardzo silnego ucisku. Tkanina opaski ze 100% bawełny bardzo dobrze przepuszcza powietrze, jest znakomicie tolerowana przez skórę; Można ją wygotowywać i wyjaławiać. Przepuszcza powietrze i jest przyjemna dla skóry. Opakowanie zawiera 2 zapinki.

Wskazania

Polecana do bandażowania kończyn, w problemach z krążeniem żylnym, żylakami.Zapewnia trwałe działanie uciskowe również przy dłuższym noszeniu. Przeznaczona dla pacjentów prowadzących aktywny tryb życia. Daje niewielki ucisk w stanie spoczynku, natomiast znacznie wspomaga działanie pompy mięśniowej w trakcie ruchu, wywołując pożądany efekt terapeutyczny w układzie żył głębokich. Wskazana w terapii kompresyjnej do wywołania mocnego ucisku, po obliteracji żylaków, przy ostrych i chronicznych żylnych obrzękach zastoinowych, w zakrzepowym zapaleniu żył.

Dane techniczne

Płeć płeć nie ma znaczenia

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl