Opatrunek ALLEVYN AG ADHESIVE 7,5cm x 7,5cm  1szt

Opatrunek ALLEVYN AG ADHESIVE 7,5cm x 7,5cm 1szt

Kod produktu: 29824
Ocena: 2.8

Opatrunek hydroaktywny na rany o umiarkowanym lub obfitym wysięku 7.5 cm x 7.5cm

Producent: SMITH
Cena: 11,12 zł 11.12
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Opatrunek na rany

Opakowanie

7.5 cm x 7.5 cm 1 szt

Działanie

Delikatna struktura hydroaktywna ALLEVYN Ag 7.5cm x 7.5cm może w wydajny sposób wchłaniać nadmiar płynu wysiękowego (wielokrotność swojej własnej masy), zachowując jednocześnie w dnie rany niezbędną ilość wilgoci. Trójwarstwowa konstrukcja składająca się z poliuretanowej warstwy kontaktowej, pianki poliuretanowej i ochronnej zewnętrznej warstwy foliowej. Opatrunek wykazuje szybkie wchłanianie wysięku, duże zdolności absorpcyjne oraz utrzymanie wilgotnego środowiska w ranie poprzez kontrolowane wchłanianie wysięku.Poliuretanowa warstwa stykająca się z raną, posiadająca specjalną strukturę, zapobiega przywieraniu okładu do powierzchni rany i umożliwia dzięki temu szybką i bezbolesną zmianę opatrunku. Poza tym warstwa ta pobudza proces ziarninowania.

Wskazania

ALLEVYN Ag o wymiarach 7.5 cm x 7.5 cm jest skuteczny w leczeniu ran z umiarkowanym i obfitym wysiękiem, zakażonych i narażonych na zakażenie tj.: owrzodzenia tętnicze, żylne, cukrzycowe, odleżyny przewlekłe, owrzodzenia podudzi, rany pooperacyjne resekcja chirurgiczna przeszczepy skóry, miejsca pobrania przeszczepu skórnego, obszerne otarcia naskórka i zdarcie skóry, oparzenia II i III stopnia.

Sposób stosowania

ALLEVYN Ag może pozostawać na ranie do 7 dni. Przyjazny dla skóry zapewnia bezpieczne umocowanie nawet w miejscach trudnych do opatrzenia. Wygodny w stosowaniu, łatwy w aplikacji i usuwaniu.

Dane techniczne

Płeć płeć nie ma znaczenia

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl