Opatrunek  AQUACEL AG Hydrofibre  5cm x 5cm    1szt

Opatrunek AQUACEL AG Hydrofibre 5cm x 5cm 1szt

Kod produktu: 15653
Ocena: 0

Opatrunek ze srebrem jonowym na rany przewlekłe

Cena: 10,30 zł 10.30
quantity szt.

Opis

Postać

Opatrunek

Opakowanie

1 szt 5 cm x 5cm

Działanie

Nowoczesny opatrunek przewciwbakteryjny, zawierający jony srebra. Charakteryzuje się bardzo szerokim spektrum zastosowań oraz wysoką skutecznością antybakteryjną. Zwalcza wszelkie bakterie i patogeny w ranie, włącznie z MRSA, VRE i E. Coli. Pochłania bardzo duże ilości wysięku z rany, izoluje i eliminuje zakażenia. Wymaga opatrunku wtórnego.

Wskazania

Opatrunek o szerokim spektrum działania na wirusy i bakterie. Polecany na rany zakażone przewlekłe, płytkie i głębokie, obficie wydzielające (owrzodzenia podudzi na tle niewydolności żylnej i tętniczej, odleżyny, zespół stopy cukrzycowej). Rany zakażone ostre, płytkie i głębokie, obficie wydzielające (oparzenia skóry pośredniej grubości, miejsca pobrania skóry do przeszczepu, rany pourazowe, rany po opracowaniu chirurgicznym).

Sposób stosowania

Opatrunek może pozostawać na ranie do 7 dni, chyba że przesiąknie do opatrunku wtórnego (w oparzeniach 14 dni).Przepłucz dokładnie intensywnym strumieniem 0,9% NaCl.Przy ranach płytkich pozostaw margines 1 cm opatrunku wokół rany. W przypadku ran głębokich pozostaw margines 2,5 cm poza raną celem łatwiejszego usunięcia opatrunku. Wypełnij do 80% głębokości rany, ponieważ opatrunek zwiększy swoją objętość po wchłonięciu wysięku. W miarę wysychania opatrunek AQUACEL® Ag będzie w naturalny sposób przylegał do powierzchni rany i będzie wyglądał jak opatrunek gipsowy.

Dane techniczne

Płeć płeć nie ma znaczenia

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl