Opatrunek  Actisorb Plus 25   10,5cm x10,5 cm  1szt

Opatrunek Actisorb Plus 25 10,5cm x10,5 cm 1szt

Kod produktu: 4786
Ocena: 0

Opatrunek stosowany w leczeniu ran zainfekowanych z nieprzyjemnym zapachem i wydzieliną ropną.

Cena: 177,38 zł 177.38
quantity szt.

Opis

Producent:

Systagenix

Opis

Actisorb* Plus 25 jest opatrunkiem zawierającym aktywowany węgiel impregnowany srebrem.,Opatrunek tworzy środowisko sprzyjające gojeniu rany przez wiązanie i inaktywowanie mikroorganizmów, które kontaminują i zakażają ranę. Srebro eliminuje mikroorganizmy podchodzące z rany, które zostaną wchłonięte do opatrunku, zmniejszając w ten sposób kolonizację bakterii i hamując rozwój zakażenia. Actisorb* Plus 25 eliminuje też przykry zapach.

Wskazania

Nadaje się do stosowania jako pierwszy etap leczenia wszystkich ran przewlekłych. Jest wskazany do stosowania na rany:

  • nowotworowe powikłane grzybicą,
  • wrzodziejące,
  • urazowe
  • pooperacyjne

w których doszło do kontaminacji, zakażenia lub wydziela się przykry zapach.

Stosowanie

Opatrunek powinien być przed użyciem nasączony jałowym roztworem soli fizjologicznej lub jałową wodą. Obie strony opatrunku mogą być położone na ranę. Opatrunek można łatwo wsunąć w głębokie rany. Zewnętrzna powłoka nylonowa ułatwia usunięcie opatrunku z większości ran bez przywierania czy urazu. Opatrunek Actisorb* Plus 25 pozostaje na ranie do 7 dni, w zależności od ilości wysięku, podczas gdy zewnętrzny opatrunek wchłaniający należy wymieniać w razie potrzeby. W początkowym okresie zmiana opatrunku Actisorb* Plus 25 może być konieczna co 24 godziny. Opatrunku nie wolno przycinać.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl