Opatrunek HYDROCOLL Thin15cm x 15cm 5szt.

Kod produktu: 21140
Ocena: 0

Opatrunek hydrokoloidalny na ranę o wymiarach 15 cm x 15 cm

Producent: HARTMANN
Cena: 73,00 zł 73.00
quantity szt.

Opis

Postać

Opatrunek

Opakowanie

5 szt. 15cm x 15cm

Działanie

HYDROCOLL THIN jest cieńszą wersją opatrunku Hydrocoll do zaopatrywania ran z lekkim wysiękiem. Opatrunek hydrokoloidalny o wymiarach 15cm x 15cm szybko wchłania wydzielinę z rany wraz ze znajdującymi się w niej drobnoustrojami i zamyka ją w strukturze żelu. W drugiej fazie hydroaktywnego leczenia rany najważniejszą sprawą jest odbudowa tkanki ziarninowej. W tej fazie Hydrocoll zapewnia idealny mikroklimat, zwłaszcza dla czynności fibroblastów. Pobudza to odbudowę tkanki i przyspiesza proces gojenia. Nadmiar wydzieliny jest szybko i skutecznie wiązany dzięki silnym właściwościom absorpcyjnym Hydrocollu, a przedłużone okresy pomiędzy zmianami opatrunku zapewniają ranie potrzebny spokój.

Wskazania

Hydrocoll o wymiarach 15cm x 15cm nadaje się do leczenia ran z umiarkowaną lub słabą wydzieliną, zwłaszcza w przypadku źle gojących się ran przewlekłych oraz przy trudnym, długotrwałym ziarninowaniu, np. w owrzodzeniach podudzi lub odleżynach.

Sposób stosowania

Łatwe umiejscowienie na ranie dzięki lekkiej przejrzystości Hydrocollu. Nawet przy niewielkim wysięku nie istnieje niebezpieczeństwo wysychania rany. Zmiany opatrunku są całkowicie bezurazowe i bezbolesne.

Dane techniczne

Płeć płeć nie ma znaczenia

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl