Opatrunek HYDROCOLL jałowy 20 cm x 20cm 1szt

Kod produktu: 19152
Ocena: 0

Opatrunek hydrokoloidalny o wymiarach 20 cm x 20 cm

Producent: HARTMANN
Cena: 41,10 zł 41.10
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Opatrunek

Opakowanie

Opakowanie zawiera 1 szt 20 cm x 20 cm

Działanie

Opatrunek hydrokoloidalny o wymiarach 20 cm x 20 cm szybko wchłania wydzielinę z rany wraz ze znajdującymi się w niej drobnoustrojami i zamyka ją w strukturze żelu. W drugiej fazie hydroaktywnego leczenia rany najważniejszą sprawą jest odbudowa tkanki ziarninowej. W tej fazie Hydrocoll zapewnia idealny mikroklimat, zwłaszcza dla czynności fibroblastów. Pobudza to odbudowę tkanki i przyspiesza proces gojenia. Nadmiar wydzieliny jest szybko i skutecznie wiązany dzięki silnym właściwościom absorpcyjnym Hydrocollu, a przedłużone okresy pomiędzy zmianami opatrunku zapewniają ranie potrzebny spokój.

Wskazania

Hydrocoll o wymiarach 20 cm x 20 cm nadaje się do leczenia ran z umiarkowaną lub słabą wydzieliną, zwłaszcza w przypadku źle gojących się ran przewlekłych oraz przy trudnym, długotrwałym ziarninowaniu, np. w owrzodzeniach podudzi lub odleżynach.

Sposób stosowania

Łatwe umiejscowienie na ranie dzięki lekkiej przejrzystości Hydrocollu. Nawet przy niewielkim wysięku nie istnieje niebezpieczeństwo wysychania rany. Zmiany opatrunku są całkowicie bezurazowe i bezbolesne.

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl