Opatrunek PermaFoam Cavity 10cm x 10cm  1 szt

Opatrunek PermaFoam Cavity 10cm x 10cm 1 szt

Kod produktu: 28583
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)

Opatrunek do zaopatrywania ran głębokich 10 cm x 10 cm

Producent: HARTMANN
Cena: 6,74 zł 6.74
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Opatrunek

Opakowanie

1 szt 10 cm x 10 cm

Działanie

Specjalna struktura porów warstwy chłonnej umożliwia szybkie odprowa­dzenie wydobywających się z rany wydzielin i szczątków komórek. Cienka i miękka pianka daje się łatwo tamponować do rany głębokiej. Indywidualna metoda składania, umożliwiająca dostosowanie opatrunku do każdego rodzaju rany. Opatrunek może być cięty w kierunku poziomym i pionowym; Doskonałe wchłanianie wydzieliny dzięki perforowanej strukturze. Nie posiada warstwy wierzchniej, dzięki czemu zarówno jego górna jak i dolna część mogą skuteczne oddziaływać na chore miejsca. Przyspiesza powstawanie ziarniny. Nie przywiera do powierzchni rany, umożliwiając bezbolesne zmiany opa­trunków.

Wskazania

Opatrunek o wymiarach 10 cm x 10 cm polecany na objęte zakażeniem rany trudno gojące się (np. owrzodzenia podudzi, odleżyny, zgorzel cukrzycowa) z wysiękiem od obfitego do umiarkowanego, znajdujące się w końco­wym etapie fazy oczyszczania oraz na etapie budowania nowej tkanki, oparzenia do stop­nia 2a.

Dane techniczne

Płeć płeć nie ma znaczenia

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl