Opatrunek SUPRASORB A jałowy 10cm x 10cm 1szt.

Kod produktu: 28386
Ocena: 0

Opatrunek z alginianu wapnia wchłania nadmiar wysięku z rany. Opakowanie zawiera 1 sztukę opatrunku.

Producent: LOHMANN
Cena: 8,96 zł 8.96
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Opatrunek na ranę

Opakowanie

1 szt o wymiarach 10cm x 10cm

Skład

Działanie

Opatrunek na rany o silnym wysięku, skutecznie oczyszcza i przyśpiesza gojenie. Opatrunek wchłania nadmiar wysięku z rany, troszczy się o czyste środowisko rany. Jest to możliwe dzięki wysokim właściwościom chłonnym alginianu wapnia z naturalnych brunatnic. Dodatkowo Suprasorb A jest miękki, posiada wyjątkowe właściwości tamponujące i przylega do każdego łożyska rany. Suprasorb A przekonuje wysokimi właściwościami chłonącymi wysięk i szybkim formowaniem żelu: Jony wapnia z opatrunku w kontakcie z jonami sodu pochodzącymi z wysięku rany tworzą żel. Opatrunek wiąże wysięk i wchłania bakterie oraz martwe tkanki. Podczas zmiany opatrunku wysięk, bakterie i martwe tkanki są usuwane wraz z włóknami alginianu.

Wskazania

Rana o silnym wysięku.

Sposób użycia

Dokonywać zmiany opatrunku w zależności od stanu rany, stopnia wysięku i stosowania lub nie opatrunku wtórnego, najpóźniej po 5 -7 dniach.

Dane techniczne

Płeć płeć nie ma znaczenia

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl