Optistar Hydro krople do oczu 0,1% 10 ml

Kod produktu: 40971
Ocena: 0

Krople do oczu OPTISTAR HYDRO nawilżają suche, zmęczone i wrażliwe oczy. Przynoszą ulgę w przypadku oczu zaczerwienionych, łagodzą podrażnienia i zmniejszają uczucie dyskomfortu.

Cena: 13,64 zł 13.64
Produkt czasowo niedostępny
quantity szt.

Opis

Postać

Roztwór

Opakowanie

Pojemnik 10ml

Skład

Hialuronian sodu BP 0,1%, biguanid poliheksametylenowy 0,0001% (jako konserwant), sterylna baza nadwadniająca.

Działanie

Krople do oczu OPTISTAR HYDRO nawilżają suche, zmęczone i wrażliwe oczy. Przynoszą ulgę w przypadku oczu zaczerwienionych, łagodzą podrażnienia i zmniejszają uczucie dyskomfortu powstałe w wyniku działania czynników zewnętrznych tj. przebywanie w suchym powietrzu, praca przy komputerze i noszenie soczewek kontaktowych.

Wskazania

Zaczerwienione, podrażnione oczy. Uczucie dyskomfortu powstałe w wyniku działania czynników zewnętrznych tj. przebywanie w suchym powietrzu, praca przy komputerze i noszenie soczewek kontaktowych.

Sposób użycia

Zakraplać po jednej lub dwóch kroplach do każdego oka w razie potrzeby lub zgodnie z zaleceniami okulisty. Zamrugać kilka razy. Dokładnie zamknąć butelkę po użyciu.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (alergii) na którykolwiek ze składników wyrobu. W przypadku odczuwania dyskomfortu oka, podrażnienia, bólu, zaczerwienienia lub nieostrego widzenia należy niezwłocznie skontaktować się z okulistą

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl