Oscillococcinum 6 dawek

Kod produktu: 737
Ocena: 0

Preparat łagodzi objawy stanów grypowych i przeziębienia

Producent: BOIRON
Cena: 21,34 zł 21.34
quantity szt.

Opis

Postać leku:

Granulki

Opakowanie:

6 pojemników jednodawkowych

Skład:

Anas barbariae hepatis et cordis extractum 200K 0.01 ml oraz substancje pomocnicze: sacharoza, laktoza

Działanie:

Oscillococcinum to lek homeopatyczny stosowany w leczeniu stanów grypowych i przeziębień. Preparat ma postać mikrogranulek, zawierających substancję leczniczą, która działając nieswoiście, moduluje odpowiedź układu odpornościowego oraz wspiera organizm w walce przed infekcją. Oscillococcinum mobilizuje naturalne siły do zwalczania stanów grypowych.
Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów stosowanie leku Oscillococcinum® należy rozpocząć natychmiast po zaobserwowaniu pierwszych objawów grypowych. Opakowanie zawierające jednodawkowe fiolki umożliwia wygodne zażywanie leku także poza domem. Oscillococcinum® jest preparatem bezpiecznym zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci powyżej 6 roku życia. Nie istnieją przeciwwskazania do stosowania go wraz z innymi lekami.

Wskazania:

Objawy grypy, przeziębienia i infekcji grypopodobnych: gorączka (do 38,5°C), uczucie ogólnego rozbicia, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Ostrzeżenia:

Dawkowanie: Dorośli i dzieci od 6 roku życia: początek infekcji: zażyć jedną dawkę leku jak najwcześniej, w razie potrzeby powtórzyć 2 – 3 razy co 6 godzin.Rozwinięta infekcja: po 1 dawce leku rano i wieczorem przez 3 dni Zawartość tubki rozpuścić w ustach trzymając pod językiem.
Dzieci poniżej 6 roku życia: według wskazań lekarza. Granulki można rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podawać łyżeczką.

Dane techniczne

Wiek powyżej 12 roku życia
Płeć płeć nie ma znaczenia
Wielkośc opakowania kuracja kilkudniowa
Postać proszek

Opinie o produkcie (0)

Apteka "Pod Rózami", ul. Ogrodowa 40, 47-400 Racibórz, od 8:00 do 16:00 - tel. (32) 415 14 67, kontakt@aptekawsieci.pl. Wdrożenie i realizacja: SO-SOLUTIONS
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl